رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

تویوتا از خودروی Proace City رونمایی کرد

عصر خودرو- خودروی Proace City از سوی شرکت تویوتا معرفی شد. این مینی ون با همکاری شرکت PSA توسعه یافته و به موتورهای متفاوتی مجهز شده است.

تویوتا از خودروی Proace City رونمایی کرد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳:۰۰
  • تویوتا از خودروی Proace City رونمایی کرد
  • تویوتا از خودروی Proace City رونمایی کرد
  • تویوتا از خودروی Proace City رونمایی کرد
  • تویوتا از خودروی Proace City رونمایی کرد

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از کلیک ، تویوتا از یک مینی ون رونمایی کرد. خودروی Proace City در بازار باید با محصولاتی مانند واکسهال کومبو و فورد Transit Connect رقابت کند. این خودرو با همکاری شرکت PSA توسعه یافته و در رده ای پایین تر از هایلوکس و Proace قرار می گیرد.

خریداران می توانند این خودرو را با طراحی های متفاوت سفارش دهند. در حقیقت می توان کابین این خودرو را با توجه به فعالیتی که انجام می دهید، شخصی سازی کنید. برای مثال می توان برای این خودرو صندلی های اضافه سفارش داد.

این خودرو در دو طول مختلف در اختیار خریداران قرار می گیرد که باعث می شود فضای حمل بار آن ها نیز تغییر کند. در زمینه موتور نیز، راننده حق انتخاب زیادی دارد. موتورهای مورد استفاده در خودروی Proace City قادر به تولید قدرت در محدوده 74 تا 128 اسب بخار است. این قدرت تولیدی توسط یک جعبه دنده 5 سرعته دستی و یا 6 سرعته خودکار به چرخ ها منتقل می شود.

این محصول تویوتا در کشورهای اروپایی با چندین سیستم امنیتی به فروش می رسد. در این میان می توان به سیستم شناسایی علائم راهنمایی و رانندگی، سیستم کمکی نگهداری خودرو در میان خطوط و کروز کنترل اشاره کرد. این خودرو از سیستم هشدار Coffee-cup بهره می برد که به راننده هشدار می دهد که استراحت کند.

در کابین خودروی Proace City شاهد استفاده از یک صفحه نمایش 8 اینچی برای سیستم سرگرمی و اطلاعات هستیم. این سیستم دارای بلوتوث بوده و قادر به پشتیبانی از اندروید Auto و اپل کارپلی است. از دیگر ویژگی های این خودرو می توان به هدآپ دیسپلی و سیستم کشش تویوتا اشاره کرد. راننده می تواند حالت های مختلف رانندگی را برای این خودرو انتخاب کند.

برچسب ها
کرمان موتورپورسعید