رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

رئیس سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران:

اگر تاکسیرانی را ارتقا ندهیم، از رقبا عقب می‌افتیم

عصر خودرو- مدیرعامل تاکسیرانی شهرداری تهران گفت: اگر نتوانیم سرعت ارتقای تاکسیرانی را افزایش دهیم، از رقبای خود عقب می‌افتیم.

اگر تاکسیرانی را ارتقا ندهیم، از رقبا عقب می‌افتیم
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۷:۰۰

   به گزارش پایگاه خبرِ«عصرخودرو» به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان، علیرضا قنادان مدیرعامل تاکسیرانی شهرداری تهران در جشنواره تاکیسرانی که امروز (شنبه هفتم اردیبهشت ماه) برگزار شد، با بیان اینکه در دوره اخیر برای ارزیابی تاکسیران‌های برتر بررسی‌های دقیقی انجام شده است، اظهار کرد: اگر نتوانیم سرعت ارتقای تاکسیرانی را افزایش دهیم، از رقبای خود عقب می‌افتیم.
  وی با بیان اینکه بر همین مبنا حول شعار مدرن سازی تاکسیرانی حرکت کردیم، افزود: محور دوم ناوگان تاکسیرانی است که بدون آن امکان مدرن سازی خدمات را نخواهیم داشت و در کنار همه این‌ها باید زیرساخت‌های سازمانی را هم فراهم کنیم.

  قنادان در خصوص دستاورد‌های تاکسیرانی ادامه داد: در اولین اقدام شاخص میزان تاکسیران‌ها در بروزرسانی پروانه افزایش یافت و در دوره جدیدی 61 هزار تاکسیران داشتیم که در این حوزه تأخیر نداشتند.

  مدیرعامل تاکسیرانی شهرداری تهران با بیان اینکه 72 هزار تاکسی در سال 97 پروانه کسب دریافت کردند، گفت: ناوگان تاکسیرانی تهران بزرگترین ناوگان تاکسیرانی خاورمیانه است.

  بیشتر بخوانید: سرویس‌دهی‌ تاکسی‌های اینترنتی بدون معاینه فنی/ مجوز تاکسی به خودرو پراید تعلق نمی‌گیرد

  وی افزود: صدور پروانه تاکسیران‌ها در گذشته 2 ماه طول می‌کشید، اما در دوره جدید تا یک هفته صادر می‌شود.

  قنادان با بیان اینکه در سال 96 ناوگان تاکسیرانی 9 هزار نفر را تحت پوشش بیمه قرار داد، تصریح کرد: موفق شدیم سقف بیمه تکمیلی را افزایش دهیم و اقدام به ارائه لاستیک با نرخ دولتی کنیم.

  مدیرعامل تاکسیرانی شهرداری تهران با بیان اینکه 68 هزار حلقه لاستیک بین تاکسیران‌ها توزیع شده است، گفت: هزینه این خدمات را تا 30 درصد کاهش دادیم و 22 هزار ناوگان مجهز به پرداخت الکترونیکی شدند.

  وی با بیان اینکه تاکسیران‌ها از محروم‌ترین اقشار جامعه هستند، گفت: تلاش کردیم تا قفل نوسازی ناوگان باز شود.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • شماره ۴۴۵
    • شماره ۴۴۴
    • شماره ۴۴۳
    • شماره ۴۴۲
    • شماره ۴۴۱
    • شماره ۴۴۰
    • شماره ۴۳۹
    • شماره ۴۳۸
    • شماره ۴۳۷
    آخرین بروزرسانی ۲۹ روز پیش
    آرشیو