رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

رئیس پلیس پایتخت:

پلیس راهنمایی و رانندگی، مایه آرامش و امنیت مردم است

عصر خودرو- رئیس پلیس پایتخت، با اشاره به اهمیت عملکرد پلیس راهنمایی و رانندگی در ایجاد و ارتقاء احساس امنیت، گفت: همه تلاش‌ها باید با ارتقاء انضباط اجتماعی و نظم عمومی منجر شود.

پلیس راهنمایی و رانندگی، مایه آرامش و امنیت مردم است
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۲:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان، سردار حسین رحیمی صبح امروز با حضور در اولین جلسه قرارگاه کاهش تصادفات راهنمایی و رانندگی در سال 98، گفت: حضور گسترده تمامی نیرو‌ها در پلیس راهنمایی و رانندگی، بسیار مهم است و صرف دیده شدن ماموران راهور، برای شهروندان مایه آرامش و احساس امنیت است.

  این مقام ارشد انتظامی، با اشاره به این که تمامی تلاش‌ها باید به ارتقای انضباط اجتماعی و نظم عمومی و کاهش حوادث و سوانح ترافیکی و ارتقای رضیاتمندی جامعه منجر گردد، افزود: فرهنگ سازی به واسطه شناخت جمعیت هدف و با تربیت اساتید، فرهنگسازان، همیاران پلیس، آموزش ادارات و سازمان‌ها و همچنین توجه به انضباط ترافیکی در میادین سطح شهر از جمله نکاتی است که باید به آن‌ها توجه شود.

  وی اظهار داشت: دانستن اصول مدیریت و پیاده کردن آن در تمام سطوح کاری از جمله موضوعات مهمی است که همه مدیران و فرماندهان باید در نظر داشته باشند.

  رئیس پلیس پایتخت، تصریح کرد: مسئولیت، امانتی است که به ما سپرده شده و باید این حقیقت را دانست که دچار روزمره گی شدن، بدترین چیزی است که یک مدیر می‌تواند گرفتارش شود.

  سردار رحیمی بیان داشت: اهتمام ویژه به معنویات، صیانت و سلامت مجموعه تحت مدیریت، از فشار‌های مدیریتی کاسته و به بهبود عملکرد مجموعه منجر می‌شود.

  فرمانده انتظامی تهران بزرگ، در پایان خاطرنشان کرد: آموزش نیرو‌ها در خصوص وظایف و ماموریت‌ها و همچنین در خصوص نحوه رفتار با شهروندان و اقتدار در انجام وظیفه، باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط