رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

افزایش برد خودروهای تسلا با نصب موتور جدید

عصر خودرو- تسلا با تغییر طراحی موتور خودروهای مدل ایکس و مدل اس خود میزان مسافتی که آنها می‌توانند بعد از یک بار شارژ بپیمایند را افزایش داده است.

افزایش برد خودروهای تسلا با نصب موتور جدید
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۵:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر ، دو خودروی یادشده هم اکنون نیز در بازار با استقبال خوبی مواجه شده اند، ولی تسلا انتظار دارد با افزایش برد آنها میزان خرید آنها بیشتر شود.

  موتور مغناطیسی جدید خودروهای تسلا حتی با استفاده از فشار ترمز نیز قادر به تولید انرژی است. از سوی دیگر یک موتور القایی الکتریکی تازه برای مدل‌های ایکس و اس در نظر گرفته شده که در پشت خودرو قرار دارند و نیروی اضافی مورد نیاز را تأمین می‌کنند.

  قرار است تولید این خودروهای تقویت شده در کارخانه فریمونت آغاز شود و خریداران هم از امروز می‌توانند به طور آنلاین سفارشات خود را ثبت کنند.

  به گفته الون ماسک با تغییرات اعمال شده برد مدل اس جدید به 595 کیلومتر افزایش یافته است. شتاب صفر تا صد این خودرو 3.7 ثانیه و حداکثر سرعت آن به 250 کیلومتر در ساعت رسیده است. از سوی دیگر فناوری شارژ سریع برای پرشدن 50 درصدی ظرفیت باتری این خودرو در نظر گرفته شده است.

  از سوی دیگر با به روزرسانی مدل ایکس قیمت آن از 68750 دلار به 78750 دلار افزایش یافته است. شتاب صفر تا صد این خودرو به 2.4 ثانیه کاهش یافته و حداکثر سرعت آن هم به 250 کیلومتر در ساعت رسیده است.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید