رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

جاده های خراسان رضوی لغزنده هستند

عصر خودرو- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: بارش برف در بزرگراه باغچه - تربت حیدریه و باران در محدوده هفت شهرستان این استان مسیرهای رفت و آمد خودروها را لغزنده کرده است.

جاده های خراسان رضوی لغزنده هستند
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایرنا ، ابراهیم نصری روز چهارشنبه  افزود: صبح امروز چهارم اردیبهشت ماه بارش پراکنده برف در مسیرهای جاده ای شهرستانهای بینالود، کلات و قوچان گزارش شد که هم اکنون قطع شده اما بارش برف و پدیده مه گرفتگی در بزرگراه باغچه -تربت حیدریه ادامه دارد که در محدوده گردنه های رباط سفید ، خماری و سبز از شدت بیشتری برخوردار است.

  وی ادامه داد: بارش باران نیز مسیرهای جاده ای شهرستانهای تربت حیدریه، بینالود، مشهد، کلات، سرخس، تایباد، تربت جام و زاوه را لغزنده کرده است.
  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی همچنین گفت: راه ارتباطی روستاهای سنگانه، قره تیکان، قلیچ آباد، چهچهه، برجنگل و تقی آباد در شهرستان کلات در پی بارشهای دیروز بسته شده است.
  وی افزود: مسیر نیشابور به روستاهای چهارباغ و طاغون و راه روستایی مزداوند به سد دوستی نیز به علت تخریب آب نمای روستای پسکمر و راه روستاهای شوریجه سفلی و شورقلعه به علت طغیان کشف رود در شهرستان سرخس بسته شده اند.
  بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی خراسان رضوی موج جدید بارشها که از جمعه گذشته آغار شده همچنان به شکل بارش پراکنده برف و باران سراسر استان به ویژه مناطق شمالی را تا پایان هفته جاری تحت تاثیر قرار خواهد داد.
  خراسان رضوی 20 هزار و 575 کیلومتر راه دارد که شش هزار و 423 کیلومتر آن بین شهری و 14 هزار و 152 کیلومتر راه روستایی است.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط