رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

از ۳۱ فروردین ماه؛

۵۳۲ کیلومتر از جاده های کوهستانی استان گیلان برف روبی شد

عصر خودرو- مدیرکل راهداری گیلان با اشاره به آماده باش ۲۷۰ نیروی راهدار و ۲۶۵ دستگاه ماشین آلات راهداری، گفت: از ۳۱ فروردین ماه تاکنون ۵۳۲ کیلومتر از جاده های کوهستانی گیلان برف روبی شده است.

۵۳۲ کیلومتر از جاده های کوهستانی استان گیلان برف روبی شد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از  مهر، محمدرضا نازک کار صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان با اشاره به نفوذ سامانه سرد و بارشی از روزهای پایانی هفته گذشته و بارش برف در مناطق کوهستانی استان گیلان، اظهار کرد: تاکنون 532 کیلومتر باند جاده‌های کوهستانی استان گیلان برف روبی شده است.

  نازک کار در ادامه با بیان اینکه 270 نیروی راهدار به کمک 265 دستگاه ماشین آلات سبک، سنگین، نیمه سنگین در آماده باش کامل برای خدمات رسانی به مردم و پاکسازی جاده‌ها هستند، افزود: 100 دستگاه ماشین آلات به صورت مستقیم درگیر بازگشایی محورهای کوهستانی و برفگیر استان هستند.

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان با اشاره به امدادرسانی به 120 نفر از رانندگان و سرنشینان خودروهای گرفتار در برف توسط راهداران، گفت: مسافران و گردشگران با توجه به شرایط جوی از مسافرت‌های غیر ضرور به مناطق کوهستانی و برفگیر خودداری کنند.

  وی همچنین به مسافران و رانندگان توصیه کرد علاوه بر همراه داشتن تجهیزات زمستانی مناسب و رعایت احتیاط در رانندگی، برای اطلاع از وضعیت جاده‌ها با سامانه 141 مرکز مدیریت راه‌ها، شماره 33311111 مرکز بی سیم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تماس بگیرند و یا با سامانه پیام کوتاه 1000141 ارتباط برقرار کنند.
   

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط