رضایی روشنپیت استاپکارمانیاآسان موتور

پراید مرز روانی ۵۰میلیون تومان را شکست

عصر خودرو- قیمت پراید از مرز روانی ۵۰ میلیون تومان عبور کرد.

پراید مرز روانی ۵۰میلیون تومان را شکست
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۶:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از خبرآنلاین، قیمت پراید در حالی از مرز 50 میلیون تومان عبور کرده است که بازار خودرو در سکون و رکودی کامل به سر می‌برد.

  فعالان بازار می‌گویند به رغم عدم انجام معاملات قیمت خودرو در بازار افزایش یافته است و فروشندگان برای پراید صفر کیلومتر سایپا 111 قیمت 41 میلیون و سیصد هزار تومان را اعلام می‌کنند.

  بر این اساس قیمت سایپا 111 سفید نیر در بازار 50 میلیون و 800 هزار تومان عرضه شده است.

  افزایش قیمت پراید در بازار

  بسیاری از فعالان بازار می‌گویند حتی با وجود بودن مشتری در بازار، باز هم با قیمت‌های بسیار بالا مشتریان چندان تمایلی به فروش خودرو ندارند چرا که معتقدند قیمت‌ها رو به افزایش است. بر اساس این گزارش نمایشگاه‌داران برای سایپا 131 قیمت 46 میلیون و پانصد هزار تومان تا 46 میلیون و 700 هزار تومان را ارائه می‌دهند.

  سایپا 132 سفید نیز حدود 49 میلیون تومان قیمت خورده است.

  سایپا 132 در رنگ‌هایی جز سفید نیز حدود 200 هزار تومان بیش از این رقم فروخته می‌شود. سایپا 151 ارزان ترین مدل پراید 45 میلیون تومان عرضه می‌شود. 

  بهای فروش پراید در بازار نسبت به فروردین ماه سال جاری افزایشی محسوس را تجربه کرده است. فعالان بازار می‌گویند فروشندگان چند روزی است پا پس می‌کشند و همین مساله سبب شده است تقاضای اندک موجود در بازار نیز جواب درخور نگیرد و در نتیجه قیمت‌ها افزایش یابد.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط