رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

اسامی خبرنگاران دریافت کننده طرح ترافیک در سامانه شفافیت منتشر می‌شود

عصر خودرو- مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک با اشاره به اینکه امسال اسامی رسانه‌ها و خبرنگارانی که طرح ترافیک دریافت می‌کنند در سامانه شفافیت منتشر خواهد شد، گفت: ۷ اردیبهشت ماه، آخرین مهلت ثبت‌نام طرح ترافیک خبرنگاران است.

اسامی خبرنگاران دریافت کننده طرح ترافیک در سامانه شفافیت منتشر می‌شود
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۸:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از فارس ، عمار سعیدیان‌فر مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک  در ارتباط با طرح ترافیک خبرنگاران، اظهار داشت: ثبت‌نام طرح از چند روز پیش برای خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و عکاسان آغاز شده و تا 7 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

  وی افزود: خبرنگاران جهت ثبت‌نام برای طرح ترافیک باید به سایت «تهران من» مراجعه کرده و از طریق حساب کاربری خود مدارک لازم را بارگذاری کنند.

  مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک با بیان اینکه بخشی تحت عنوان شرایط خاص برای ثبت‌نام خبرنگاران در این سایت در نظر گرفته شده است، گفت: افرادی که زودتر جهت قرار دادن مدارک مورد نیاز در این سایت اقدام کنند، کمیته بررسی اقدامات لازم را با اولویت برای آنها انجام خواهد داد.

  سعیدیان فر گفت: کمیته بررسی شامل افرادی از کمیسیون عمران و کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورای شهر تهران، معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد، معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری و یک نفر از جامعه عکاسان و یک نفر از رسانه‌های مستقل غیردولتی است.

  وی با بیان اینکه امسال نسبت به سال گذشته ظرفیت ارائه طرح ترافیک به خبرنگاران اندکی کاهش یافته است، خاطرنشان کرد: اسامی خبرنگاران و رسانه‌هایی که طرح ترافیک دریافت می‌کنند در سامانه شفافیت، قرار خواهند گرفت.

   

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط