هیوندای

تصادفات در مسیر زاهدان- خاش ۷ کشته برجا گذاشت

عصر خودرو- رئیس اورژانس پیش بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: برخورد سه دستگاه خودروی سواری پژو با یکدیگر در مسیر زاهدان- خاش هفت کشته و سه مجروح برجا گذاشت.

تصادفات در مسیر زاهدان- خاش ۷ کشته برجا گذاشت
نسخه قابل چاپ
شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایرنا، دکتر فریبرز راشدی روز شنبه اظهار داشت: این حادثه ساعت 14 و 10 دقیقه امروز در محدوده روستای منزل آب زاهدان رخ داد.
  وی افزود: سه نفر از مصدومان این حادثه با سه دستگاه آمبولانس به بیمارستان خاتم الانبیا زاهدان منتقل شدند.
  فرمانده پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان به خبرنگار ایرنا گفت: 2 دستگاه خودرو پژو سوخت کش در حال عزیمت از سمت خاش به زاهدان بودند که به علت انحراف به چپ یکی از این خودروها با خودروی دیگری که از سمت زاهدان در حرکت بوده برخورد کرده و منجر به بروز این حادثه شده است.
  سرهنگ کشواد بهروزی زاده افزود: خودروهای سوخت کش هر چند فاقد سوخت قاچاق بودند اما به علت سرعت زیاد عامل این حادثه شدند.
  فرمانده پلیس راه شمال استان ادامه داد: در صورتی که این خودروها حامل سوخت می بودند بطور قطع آتش سوزی اتفاق می افتاد.
  به گزارش ایرنا سیستان و بلوچستان به عنوان پهناورترین استان کشور به سبب گستردگی جغرافیایی و قرار گرفتن در همسایگی 2 کشور افغانستان و پاکستان در حوزه بهداشت و درمان به سه بخش تقسیم شده است .
  شهرستان های شمالی شامل زابل، هیرمند، زهک، هامون و نیمروز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی زابل، شهرستان های زاهدان، میرجاوه، خاش، سراوان و سیب و سوران زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و شهرستان های ایرانشهر، سرباز، نیکشهر، مهرستان، چابهار، کنارک، دلگان، فنوج و قصرقند زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر قرار دارد.

  برچسب ها
  هیوندایکرمان موتور
  مطالب مرتبط