رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

مسافر اتوبوس درون شهری در بیرجند جان باخت

عصر خودرو- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی گفت: مسافر اتوبوس درون شهری در بیرجند به دلیل عجله و کم دقتی راننده جان خود را از دست داد.

مسافر اتوبوس درون شهری در بیرجند جان باخت
نسخه قابل چاپ
شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایرنا ، سرهنگ علیرضا عباسی روز شنبه  افزود: این حادثه شامگاه گذشته (جمعه) در ایستگاه غفاری 16 رخ داد.

  وی بیان کرد: هنگامی که سرنشین قصد خروج از اتوبوس در داخل ایستگاه را داشت، راننده به دلیل خلوتی و کم بودن مسافر عجله و شتاب کرد و قبل از بسته شدن درها سریع اقدام به حرکت می کند.
  رئیس پلیس راهور خراسان جنوبی گفت: مسافر که زنی 68 ساله بوده و قدرت و توانایی جسمی کمتری داشته تعادل خود را از دست داد و به بیرون سقوط کرد.
  وی اظهار داشت: راننده کم دقت متوجه خروج زن از اتوبوس نشد و از روی بدن وی عبور کرد که بلافاصله بعد از انتقال مصدوم به بیمارستان به علت شدت جراحات در بیمارستان فوت شد.
  سرهنگ عباسی به رانندگان حمل و نقل عمومی توصیه کرد: با سرعت مطمئنه حرکت و برای سوار و پیاده کردن مسافر حتما داخل ایستگاه توقف کنند.
  وی یادآور شد: همچنین رانندگان باید قبل از حرکت درهای خودرو را ببندند و در طول حرکت نیز درها بسته باشد.
  رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی گفت: به رانندگان توصیه می شود خارج از ایستگاه مسافر سوار و پیاده نشود، هنگام خستگی رانندگی نکنند و از وضعیت خروج یا ورود مسافر مطمئن شوند.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط