هیوندای

یک تبعه عراقی در سانحه رانندگی همدان جان باخت

عصر خودرو- رییس پلیس راه استان همدان گفت: یک دستگاه خودروی وَن حامل زائران عراقی در جاده ملایر - اراک و نزدیکی شهر زنگنه واژگون شد که پس از انتقال مصدومان به بیمارستان یکی از آنها جان باخت.

یک تبعه عراقی در سانحه رانندگی همدان جان باخت
نسخه قابل چاپ
شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایرنا ، سرهنگ رضا عزیزی  بیان کرد: برخی از شهروندان ایلامی اقدام به تورگردانی عراقی ها با خودروی ون پلاک شخصی می کنند.
  وی اضافه کرد: این خودروی «ون» با 9 سرنشین هنگام بازگشت از مشهد مقدس در جاده ملایر - اراک تردد می کرد که به علت لغزندگی سطح جاده و تردد با سرعت غیرمطمئنه در سر پیچ، واژگون شد.
  رییس پلیس راه استان همدان اظهار داشت: هفت تن از سرنشینان این خودرو به صورت سطحی مصدوم شدند اما وضعیت جسمی 2 تن از آنها وخیم بود.
  سرهنگ عزیزی بیان کرد: یکی از مصدومان دچار شکستگی های متعدد بود و دیگر مصدوم که وضعیت وخیم داشت با وجود تلاش پزشکان جان باخت.
  وی ادامه داد: جابجایی مسافر با خودروی شخصی خلاف مقررات بوده و ماموران پلیس راه در صورت مواجهه رانندگان متخلف را جریمه می کنند.
  رییس پلیس راه استان همدان گفت: با این وجود برای پیشگیری از فعالیت آژانس های غیرمجاز و بروز این قبیل سوانح رانندگی نیازمند ساز و کار بهتری هستیم.

  برچسب ها
  هیوندایکرمان موتور
  مطالب مرتبط