رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

مجهز به فناوریهای خودروهای خودران؛

فولکس واگن شاسی بلند برقی می سازد

عصر خودرو- فولکس واگن در ۲۰۲۱ یک خودروی شاسی بلند اسپرت می سازد که باتری ۸۲ کیلووات ساعتی دارد و مجهز به فناوری های خودروهای خودران سطح ۴ است.

فولکس واگن شاسی بلند برقی می سازد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر  ، لاین خودروهای الکتریکی فولکس واگن در حال گسترش است و اکنون یک خودروی شاسی بلند ( SUV ) برای علاقمندان رونمایی کرده است.

  این شرکت از طرح اولیه ID Roomzz رونمایی کرده که تولید آن از 2021 میلادی آغاز می‌شود. ID Roomzz شبیه خودروی کوچک‌تر Crozz است و دو موتور قدرتی 301 اسب بخاری دارد.

  خودرو مجهز به یک باتری 82 کیلووات ساعتی است. همچنین خودرو می‌تواند در 6.6 ثانیه سرعت خود را از صفر به 100 کیلومتر بر ساعت برساند.

  فضای داخلی خودرو نیز با توجه به فناوری‌های خودروی خودران طراحی شده است. طرح اولیه ID Roomzz مجهز به سطح چهارم فناوری‌های خودران (یک خودروی کاملاً خودران در بیشتر شرایط) است. صندلی‌های آن نیز 25 درجه می‌چرخند تا یک فضای استراحت بسازند.

  همچنین داشبورد معمولی در این خودرو حذف شده و یک پنل تمام شیشه‌ای با نمایشگر اطلاعات عظیم در داخل آن دیده می‌شود. مواد به کار رفته در فضای داخلی این خودرو نیز عجیب هستند. روکش صندلی‌ها از Apple Skin خواهد بود که یک محصول جدید است و از مواد تجدیدپذیر خام تهیه می‌شود. همچنین در داخل خودرو از CleanAir نیز استفاده می‌شود که یک سیستم فیلتر فعال است و از پاکیزگی هوای داخل خودرو اطمینان حاصل می‌کند.

  تاکنون فولکس واگن تعهد کرده خودرو ID Roomzz را در چین رونمایی کند.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط