رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

۱۳۸ دستگاه خودرو و موتورسیکلت در بوکان توقیف شد

عصر خودرو- فرمانده انتظامی بوکان گفت: به منظور تامین امنیت اجتماعی و مبارزه با متخلفان ترافیکی، ۱۳۸ دستگاه خودرو سواری و موتورسیکلت که دارای تخلف رانندگی و فاقد مدارک لازم بود، طی سال گذشته در این شهرستان توقیف شد.

۱۳۸ دستگاه خودرو و موتورسیکلت در بوکان توقیف شد
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایرنا ، سرهنگ مجید محبعلی  اظهار داشت: از این تعداد 66 دستگاه موتورسیکلت و 72 دستگاه خودرو سواری بدون مدارک، دارای تخلفات عدیده راهنمایی و رانندگی و پلاک مخدوش بود.
  وی ادامه داد: پلیس در راستای مقابله با برهم زنندگان نظم عمومی و با هدف افزایش احساس امنیت در بین شهروندان طرح ارتقای امنیت اجتماعی را در گستره این شهرستان اجرا کرده است.
  سرهنگ محبعلی در خصوص عملکرد پلیس این شهرستان در ایام تعطیلات نوروز نیز افزود: در این ایام طرح های ارتقای امنیت اجتماعی در گستره شهرستان اجرا شد که در نتیجه آن تعداد 74 نفر معتاد متجاهر جمع آوری و به کمپ های ماده 15 شهرستان های همجوار منتقل شدند.
  وی با اشاره به افزایش کشف 2 برابری سرقت های انجام شده در سال گذشته در این شهرستان افزود: اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی ادامه دارد و شهروندان می توانند از طریق شماره تلفن 197 نسبت به ارایه دیدگاه های خود اقدام کنند و پلیس را در اجرای هرچه بهتر ماموریت های خود یاری دهند.
  وی گفت: مردم همچنین می توانند از طریق شماره تلفن 110 ( مرکز فوریت های پلیسی) مسایل و موضوعات اجتماعی مختلف را به پلیس اطلاع دهند.
  بوکان یکی از شهرهای پرجمعیت جنوب آذربایجان غربی است.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط