برنج

نتیجه همکاری غول‌های خودروسازی آمریکا و اروپا چه می‌شود؟

عصر خودرو- فورد و فولکس‌واگن طی امضای یک قرارداد جدید تصمیم گرفته‌اند با همکاری هم به تولید به وانت پیکاپ جدید بپردازند.

نتیجه همکاری غول‌های خودروسازی آمریکا و اروپا چه می‌شود؟
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۲:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از  ایسنا، فورد که یکی از بزرگترین خودروسازان آمریکا به شمار می‌رود به نظر می‌رسد که قصد دارد با همکاری بزرگترین شرکت خودروسازی در اروپا، فولکس واگن، به طراحی و تولید یک محصول مشترک بپردازد.

  این محصول که از نوع یک وانت پیکاپ است، قرار است جایگزین Amarok فولکس واگن شود و بر مبنای پیکاپ سایز متوسط رنجر فورد طراحی و تولید شود.

  به گفته کارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه خودرو، این قرار داد همکاری می‌تواند منجر به کاهش هزینه‌های تولید و ساخت مقرون به صرفه این پیکاپ شود که قرار است نسخه نهایی آن تا سال 2020 میلادی یعنی سال آینده معرفی و رونمایی شود.

  این کارشناسان همچنین برآورد کرده‌اند در صورت موفقیت‌آمیز بودن نتیجه این همکاری، قراردادهای همکاری بعدی دیگری نیز میان این دو غول خودروسازی منعقد و امضا خواهد شد که احتمالاً محصول مشترک بعدی آنها یک دستگاه ون خواهد بود.

  بر اساس گزارش وب سایت autocarindia، البته برخی دیگر از تحلیلگران خاطرنشان کرده‌اند که این همکاری‌ها با توجه به افزایش محبوبیت و استقبال از خودروهای برقی و الکتریکی در جهان، به سمت و سوی خودروهای پاک و دوستدار محیط زیست به پیش خواهد رفت.

   

  برچسب ها
  کرمان موتور