رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

تصادف زنجیره ای در اتوبان زنجان - قزوین ۲۴ مصدوم بر جا گذاشت

عصر خودرو- رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان زنجان گفت: واژگونی اتوبوس و تصادف زنجیره ای در اتوبان زنجان به قزوین ۲۴ مصدوم بر جا گذاشت که مجروحان برای درمان به بیمارستان های ابهر و خرمدره اعزام شدند.

تصادف زنجیره ای در اتوبان زنجان - قزوین ۲۴ مصدوم بر جا گذاشت
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایرنا، دکتر اصغر جعفری شامگاه شنبه افزود: این حادثه عصر امروز در کیلومتر 100 اتوبان زنجان به قزوین به وقوع پیوست که بلافاصله 9 کد ( چهار کد امبولانس از ابهر، 2کد از خرمدره ، یک کد هیدج ،کد صایین قلعه و یک کد از هلال احمر) به محل اعزام شدند.
  وی اظهار داشت: مورد واژگونی اتوبوس در لاین شمالی اتوبان بود که در لاین جنوبی نیز چند خودرو به دلایلی متوقف کرده بودند که همین مساله نیز برخورد زنجیره ای تصادف و در مجموع به مصدومیت 24 نفر منجر شد.
  این مسئول ادامه داد: بر این مبنا، 23 نفر به بیمارستان های استان (11 نفر به بیمارستان الغدیر ابهر و 12 نفر بوعلی سینای خرمدره ) انتقال و یک نفر نیز امتناع کرد.
  به گفته جعفری، از این تعداد مصدوم 16 نفر آقا و مابقی خانم بودند.

  ** سرعت غیرمجاز باعث واژگونی اتوبوس شد
  جانشین پلیس راه استان زنجان نیز در این رابطه گفت: ناتوانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از سرعت غیرمجاز در جاده لغزنده باعث واژگونی اتوبوس شد و 6 مصدوم برجا گذاشت.
  سرهنگ محمدعلی عظیمی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این حادثه عصر امروز در کیلومتر 100 خط شمالی آزادراه زنجان قزوین اتفاق افتاد.
  وی اظهار داشت: این اتوبوس با 18 سرنشین از مبدا تهران به مقصد بانه درحال تردد بود.
  این مسئول خاطرنشان کرد: مصدومان این حادثه به منطور درمان به بیمارستان ابهر منتقل شدند.
  پیش از این نیز بهمن سال گذشته برخورد اتوبوس با کامیون در آزادراه زنجان - تبریز، 16 مصدوم به دنبال داشت.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط