پیت استاپ

۶۰۴ هزار مسافر نوروزی با ناوگان حمل و نقل عمومی اصفهان جابجا شدند

عصر خودرو- معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای اصفهان گفت: افزون بر ۶۰۴ هزار و۱۰ مسافر از ۲۵ اسفند ۹۷ تا شانزدهم فروردین سال جاری توسط ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای استان جابجا شدند.

۶۰۴ هزار مسافر نوروزی با ناوگان حمل و نقل عمومی اصفهان جابجا شدند
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایرنا ، علیرضا جعفری   افزود: این رقم نسبت به مدت مشابه پارسال 3.6 درصد رشد داشت.
  وی اضافه کرد: این تعداد مسافر در قالب 59 هزار و 438 سفر جابجا شدند.
  وی با اشاره به افزایش 9.7 درصدی سفرهای امسال نسبت به سال گذشته اظهار داشت: در طرح نوروزی سال گذشته 583 هزار و 197 مسافر در قالب 54 هزار و 182 سفر توسط ناوگان عمومی استان جابجا شده بودند.
  وی ادامه داد: مسیرهای اصفهان به خراسان رضوی و اصفهان به استان های شمالی کشور، بیشترین حجم جابجایی مسافران را به خود اختصاص داد.
  معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای اصفهان بیان کرد: بیشترین جابجایی مسافران با چهار هزار و500 سرویس در روزهای 27 و 28 اسفند سال گذشته صورت گرفت.
  وی اضافه کرد: در طرح جابجایی مسافران 73 هزار و 582 مسافر بلیت خود را از طریق پیش فروش اینترنتی و 73 هزار و 385 نفر هم از طریق پیش فروش حضوری تهیه کردند.
  جعفری با بیان فعالیت150 شرکت و 27 پایانه حمل و نقل مسافری در ایام نوروز گفت: حدود پنج هزار دستگاه انواع وسایط نقلیه مسافربری در استان فعالیت دارند که شامل یکهزار و 900 دستگاه اتوبوس، 2هزار دستگاه مینی بوس و900 دستگاه سواری کرایه بین شهری است.
  به گزارش ایرنا، طرح ویژه نظارت و بازرسی نوروزی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای اصفهان از 25 اسفند تا 16 فروردین 98 ادامه داشت.
  یکهزار و 900 اتوبوس، وظیفه جابه جایی مسافران نوروزی را برعهده دارند.
  استان اصفهان از نظر تعداد شرکت حمل و نقل بار، پایانه حمل بار و مسافر و آموزش کاربران حمل و نقل، رتبه اول کشور را دارد.
  بیش از 41 هزار دستگاه خودرو با 48 هزار راننده در ناوگان حمل و نقل بار استان فعالیت می کنند که نزدیک به10درصد از ناوگان حمل بار کشور را شامل می شوند.
  459 شرکت حمل و نقل بار، 6 پایانه حمل بار، 26 پایانه حمل مسافر، هشت مرکز مکانیزه معاینه فنی و 47 مجتمع بین راهی در سطح استان وجود دارد.
  استان اصفهان با 11 هزار و500 کیلومتر راه به عنوان چهار راه ترانزیت بار و مسافر ایران، رتبه اول حمل بار و رتبه سوم حمل مسافر در کشور را دارد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • ۴۵۹
  • ۴۵۷
  • ۴۵۶
  • ۴۵۵
  • ۴۵۴
  • ۴۵۳
  • ۴۵۲
  • ۴۵۱
  • ۴۵۰
  آخرین بروزرسانی ۷ روز پیش
  آرشیو