اوتو ۳۶۰

تداوم بارش برف و باران

آخرین وضعیت جاده‌های کشور در ۸ فروردین

عصر خودرو- بر اساس اعلام مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در حال حاضر بارش برف و باران در برخی محورهای مواصلاتی کشور ادامه دارد.

آخرین وضعیت جاده‌های کشور در ۸ فروردین
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۰۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» »به نقل از ایسنا، مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در گزارشی اعلام کرد: بارش برف در اکثر محورهای استان لرستان، ارتفاعات استان همدان، محور کوهرنگ -سمسامی در استان چهار محال و بختیاری و محورهای اراک -توره و گردنه زالیان و ازنا در استان مرکزی مشاهده می‌شود.

  همچنین در استان‌های ایلام، کرمانشاه، لرستان و همدان، استان کردستان (محور قروه -همدان)، استان مرکزی (محورخمین -اراک)، آذربایجان شرقی (محور مرند -تبریز) و استان اردبیل(محورهای اردبیل-آستارا و اردبیل -مغان) بارش باران و در محورهای استان همدان (گردنه اسدآباد) و لرستان (محور لرستان- بروجرد محدوده گردنه زالیان) مه‌گرفتگی گزارش شده است.

  همچنین ترافیک نیز در آزاد راه تهران -کرج (محدوده گرمدره از پل کلاک تا پل فردیس) و آزاد راه کرج به قزوین (از پل فردیس تا پل حصارک) نیمه سنگین است. جنوب به شمال محور هراز (محدوده‌های لاسم، آب اسک، تونل وانا و لاریجان) ترافیک نیمه سنگین و طول محور پر حجم و روان است.

  ترافیک سنگینی نیز در جنوب به شمال محور قزوین -رشت (محدوده مسکن مهر رودبار) مشاهده می‌شود اما ترافیک در محدوده‌های منجیل و لوشان نیمه سنگین و طول محور پرحجم و روان است.

  در حال حاضر ترافیک محور محور کرج به چالوس نیز در هر دو مسیر رفت و برگشت طول ترافیک پر حجم اما روان است.
  همچنین آزادراه قزوین -زنجان، تهران -قم و آزاد راه‌های مشهد -چناران، مشهد -باغچه و مشهد -ملک آباد ترافیک طول محور پر حجم ولی روان گزارش شده است.

  بر اساس اعلام مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، سایر محورهای کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

  از سوی دیگر سردار هادیان‌فر -رییس پلیس راهور ناجا نیز ضمن تاکید بر اینکه رانندگان نکات ایمنی را رعایت کنند، گفت: 82 درصد تصادفات به دلیل سرعت و سبقت غیر مجاز و خستگی و خواب آلودگی است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  آسان موتور
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • خودرو امروز ۴۸۵
    • خودروامروز ۴۸۴
    • خودروامروز ۴۸۳
    • خودرو امروز ۴۸۲
    • خودرو امروز ۴۸۱
    • خودرو امروز ۴۸۰
    • خودرو امروز ۴۷۹
    • خودروامروز ۴۷۸
    • خودرو امروز ۴۷۷
    آخرین بروزرسانی ۱۰ ساعت پیش
    آرشیو