اوتو ۳۶۰

جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد:

برخورد قاطعانه پلیس با خودروهای سوخت کش در ایام نوروز

عصر خودرو - جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان از برخورد قاطعانه پلیس با خودروهای پلاک مخدوش و سوخت کش در ایام تعطیلات نوروز خبر داد.

برخورد قاطعانه پلیس با خودروهای سوخت کش در ایام نوروز
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر ، سردار " احمد طاهری  اظهار داشت: بیش از 30 درصد سوانح رانندگی در جاده‌های استان سیستان و بلوچستان ناشی از پدیده شوم قاچاق سوخت است که توسط خودروهای پلاک مخدوش و سوخت کش‌ها صورت می‌گیرد و سرعت بیش از حد این خودروها موجب بروز تصادف و ایجاد خسارت مالی و جانی جبران ناپذیر به شهروندان و هموطنان عزیز می‌شود.

  جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به آغاز تعطیلات و مسافرت‌های نوروزی تصریح کرد: قاچاق سوخت و تصادفات جاده‌ای، 2 معضل مهم استان هستند که با یکدیگر مرتبط هستند و حل این مسأله نیازمند همکاری همه آحاد جامعه است.

  وی افزود: خودروهای حامل سوخت قاچاق با سرعت بالا به مانند گلوله‌های سوزان و آتشین در جاده‌ها حرکت می‌کنند و جان مردم بیگناه را به شکل دردناکی می‌گیرند و باعث داغدار و بی سرپرست شدن خانواده‌های هموطنان عزیزمان می‌شوند.

  این مقام ارشد انتظامی ابراز داشت: قاچاقچیان سوخت ارزشی برای جان انسان‌ها قائل نیستند و خون هموطنان بی گناه را بر جاده‌ها می‌ریزند و آنها را قربانی طمع و سودجویی خود می‌کنند.

  جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: قطعاً نباید به بهانه معیشت، جان خود و دیگران را به خطر انداخت و نانی را بر سر سفره برد که بهای آن ریخته شدن خون برادران دینی و سیاهپوش شدن خانواده‌های آنان است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط