هیوندای

رییس کلانتری ۱۶۹ مشیریه خبر داد:

دستگیری مالخر ماکسیما مسروقه جردن در مشیریه

عصر خودرو- رییس کلانتری ۱۶۹ مشیریه از دستگیری یک نفر خبر داد که اقدام به سرقت خودروی ماکسیما در محدودهی خیابان جردن کرده بود.

دستگیری مالخر ماکسیما مسروقه جردن در مشیریه
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۸:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر، سرهنگ موسوی پور رئیس کلانتری 169 مشیریه گفت: برابر اخبار واصله فردی 20 ساله چند روزی است که با یک دستگاه خودرو ماکسیما سفید رنگ در محدوده مشیریه دور دور می‌نماید و پس از دور دور خودرو مذکور را داخل یک گاراژ گذاشته و روی آن را با چادر می‌پوشاند.

  رئیس کلانتری 169 افزود: تیم عملیات کلانتری مشیریه با بررسی پلاک خودرو متوجه شدند پلاک نصب شده بر روی خودرو ماکسیما متعلق به یک دستگاه خودروی زانتیا مربوط به شهرستان مرند می‌باشد و با بررسی ارکان خودرو ماکسیما مشخص شد این خودرو اواخر دی ماه سال جاری در محدوده خیابان جردن سرقت شده است.

  سرهنگ موسوی پور گفت: با بدست آمدن نتایج فوق تیم عملیات کلانتری مشیریه نسبت به دستگیری متصرف خودروی ماکسیما اقدام نمودند پس از بازجویی‌های اولیه این جوان اعتراف کرد خودرو ماکسیما را دوستم اشکان از خیابان جردن سرقت کرده و من بابت این خودرو یک چک 70 میلیونی به اشکان دادم. بی خبر از آنکه چک 70 میلیونی نیز سرقتی بود و اشکان هم بابت همین چک دستگیر شده است.

  رئیس کلانتری 169 مشیریه در انتها افزود: در خصوص موضوع، پرونده قضائی تشکیل گردید و متهم تحت عنوان تحصیل مال نامشروع به مراجع قضائی معرفی گردید و از مالک خودروی کشف شده نیز دعوت گردید تا خودروی خود را تحویل بگیرد.

  برچسب ها
  هیوندایکرمان موتور