رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

کدام شرکت بزرگترین صادرکننده خودرو به آمریکاست؟

عصر خودرو- شرکت خودروسازی بی‌ام‌و به تازگی اعلام کرده که برای پنجمین سال متوالی بزرگترین صادرکننده خودرو از لحاظ ارزش فروش محصولات در ایالات متحده آمریکا شده است.

کدام شرکت بزرگترین صادرکننده خودرو به آمریکاست؟
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۰:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از  ایسنا، بی‌ام و، به عنوان یکی از بزرگترین و محبوب‌ترین برندهای خودرو در جهان حالا به تازگی با انتشار گزارشی در مورد میزان و مجموع فروش محصولاتش در سال 2018 میلادی، اعلام کرده است که برای پنجمین سال متوالی با فروش بالغ بر 8.4 میلیارد دلار، تبدیل به بزرگترین شرکت صادرکننده خودرو به ایالات متحده آمریکا شده است.

  این شرکت همچنین در این گزارش عنوان کرده است که 234 هزار و 689 دستگاه خودرو از سری اسپرت مدل ایکس و همچنین برخی دیگر از مدل‌های کوپه خود را به بازار ایالات متحده آمریکا صادر کرده و به فروش رسانده است که از محبوب‌ترین مدل‌های این شرکت آلمانی در سال گذشته میلادی به شمار می‌روند.

  ناد فلور، مدیر ارشد اجرایی در بخش تولید شرکت بی‌ام و، در این خصوص خاطرنشان کرده است که افزایش تعرفه‌های گمرکی از سوی دولت ترامپ و آمریکا تا حد زیادی بر روی میزان فروش خودروهای شرکت‌های خارجی تأثیر منفی گذاشته ولی با این حال، بی‌ام و توانسته است به عملکرد موفقیت‌آمیز خود ادامه داده و تبدیل به بزرگترین صادرکننده خودرو در این کشور شود.

  دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا اوایل سال گذشته میلادی بود که به بهانه حمایت از تولید داخلی تصمیم گرفت و اعلام کرد تعرفه‌های گمرکی را تا 25 درصد برای خودروسازان و شرکت‌های خارجی افزایش خواهد داد. همین خبر کافی بود تا بسیاری از شرکت‌های خارجی فعال در این کشور متحمل ضرر و زیان‌های هنگفتی شوند.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط