مدیران خودروکارمانیا

استقبال ۲۰هزار خریدار از خودرو الکتریکی "پورشه"

شاسی‌بلند الکتریکی پورشه هم در راه است

عصر خودرو- پورشه، با معرفی رسمی نخستین ماشین الکتریکی خود، بلافاصله بعد از رونمایی بیش از ۲۰هزار دستگاه را پیش‌فروش کرد.

استقبال ۲۰هزار خریدار از خودرو الکتریکی "پورشه"
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از اقتصادآنلاین، پورشه به طور رسمی، اولین خودرو الکتریکی خود را با نام تایکان(taykan) معرفی کرد. در حال حاضر بیش از 20هزار خریدار بالقوه برای خرید این خودرو ثبت نام کرده‌اند.

  دلتو وون پلتن، مدیرفروش پورشه در بیانیه‌ای اعلام کرد: استقبال بی‌نظیر طرفداران و مشتریان پورشه نسبت به این خودرو الکتریکی سبب شد ظرفیت میزان فروش آن را افزایش دهیم.

  تایکان، در ماه سپتامبر، با محدوده قیمت بین 74800یورو تا 97800یورو، در رقابت با تسلا مدلs عرضه خواهد شد. این ماشین تقریبا موج جدیدی از ترکیب مدل خودروهایی همچون جگوار، مرسدس بنز و آئودی است.

  از ویژگی‌های تایکان، قدرت شارژ سریع خودرو است که در طول چهار دقیقه حدودا می‌تواند به اندازه 100کیلومتر، ماشین را شارژ کند. این خودرو با هربار شارژ می‌تواند 500کیلومتر را طی کند.

  در ادامه، پورشه از تولید 20هزار خودرو از این مدل به طور سالیانه خبر داد. این برند معروف همچنین تایید کرد که به زودی یک نسخه شاسی‌بلند کاملا الکتریکی نیز ارائه خواهد کرد.

   

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید