رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

هزینه ۳.۶ میلیارد یورویی رفع مشکل آلایندگی خودروهای فولکس واگن

عصر خودرو- تلاش فولکس واگن برای رساندن ناوگان خود به استانداردهای جدید آزمایش آلایندگی و مصرف سوخت اروپا برای این شرکت خودروسازی تا ۳.۶ میلیارد یورو (۴.۰۴ میلیارد دلار) در ۲۰۱۸ هزینه در بر داشت.

هزینه ۳.۶ میلیارد یورویی رفع مشکل آلایندگی خودروهای فولکس واگن
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از تسنیم ، تلاش فولکس واگن برای رساندن ناوگان خود به استانداردهای جدید آزمایش آلایندگی و مصرف سوخت جدید اروپا موسوم به WLTP  (فرایند تست هماهنگ شده جهانی خودروهای سبک و زن ) برای این شرکت خودروسازی تا 3.6 میلیارد یورو (4.04 میلیارد دلار) در 2018 هزینه در بر داشت.

  این رقم اولین بار در هفته نامه اشپیگل آلمان از قول منابع نزدیک به شورای کار منتشر شد و پس از اینکه برند آسترلو، رئیس شورای کار فولکس واگن از خودروسازان خواست برای برآورد این هزینه اقدام میکنند، مشخص شد.

    آسترالو گفت:«  نمی تواند این مقدار یورو هزینه شده باشد و هیچ پیامدی نداشته باشد».

  پس از اجرایی شدن قوانین WLTP ، فقط خودرو های سازگار با این آزمایش ها مجوز فروش در بازار اروپا را پیدا می کنند. قوانین جدید آلایندگی و مصرف سوخت که مدتی است به تمرکز اصلی خودروسازان اروپایی تبدیل شده ، تاثیر قابل توجهی بر بازار خودرو این قاره و بازار کشور هایی که به خودروهای اروپایی وابسته هستند می گذار

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید