رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

دبیر کمیسیون قاچاق کالا و ارز کردستان اعلام کرد:

افزایش ۳۴۵ درصد قاچاق سوخت در کردستان

عصر خودرو- دبیر کمیسیون قاچاق کالا و ارز استان کردستان با اشاره به اینکه امسال ۳۴۵ درصد قاچاق سوخت افزایش پیدا کرده است، تصریح کرد: قاچاق سوخت در سال گذشته ۴۴۷ هزار و ۳۸۸ لیتر بوده که در سال ۹۷ به یک میلیون و ۹۹۳ هزار و ۵۲۶ لیتر رسیده است.

افزایش ۳۴۵ درصد قاچاق سوخت در کردستان
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایسنا، علی خداویسی در دهمین جلسه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز کردستان، اظهار کرد: آمار کشفیات قاچاق مشروبات الکلی در 11 ماهه سال 96، چهار میلیارد و 319 میلیون و 10 بطری و قوطی بوده که امسال به دو میلیارد و 565 میلیون و 83 بطری رسیده و نسبت به سال گذشته 40 درصد کاهش یافته است.

  وی با اشاره به اینکه امسال 23 درصد نخ سیگار قاچاق نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کرده است، افزود: قاچاق لوازم آرایشی در سال گذشته پنج هزار و 229 میلیون و 654 قلم بوده که امسال 75 درصد کاهش کرده و همچنین قاچاق دارو 40 درصد کاهش یافته است.

  خداویسی بیان کرد: در سال گذشته 38 میلیون و 690 کیلوگرم برنج قاچاق شده که نسبت به سال جاری 714 درصد افزایش پیدا کرده است.

  وی خاطرنشان کرد: قاچاق چای، پارچه، احشام و لوازم خانگی در سال جاری طبق آمار افزایش پیدا کرده و همچنین تعداد کل پرونده های متشکله، متهم دستگیر شده و وسایل نقلیه توقیفی امسال کاهش پیدا کرده است.
   

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط