رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

تایرهای جدید اینگونه خواهد شد

عصر خودرو- کمپانی "تایر هانکوک" در آکادمی "iF Design" با سه طرح ویژه برنده عناوین برتر در بخش "طراحی مفهومی حرفه‌ای" و "محصولات تولیدی" شد.

تایرهای جدید اینگونه خواهد شد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۶:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از عصرایران ، اطلاعات زیادی در خصوص این طرح‌ها وجود ندارد و برای کسب اطلاع از این موضوع باید تا 15 مارس (زمان برگزاری آکادمی) صبر کرد. این عنواین برتر به تایرهای مفهومی "هگزونیک"، "HLS-23" و تایرهای تمام فصل "هانکوک کینرژی" تعلق می‌گیرد.

  آینده تایرهای جهان

  تایرهای "کینرژی 4s2 " برنده بخش "محصولات" آکادمی  در سال گذشته معرفی شدند. تایرهای هگزونیک نیز برای خودران‌ها و در تقابل با "اپلیکشین‌های اشتراک خودرو" مورد استفاده قرار می‌گیرند. این تایرها از حسگرهای هوشمند برای ارائه رانندگی بهینه استفاده می‌کنند. نسخه‌های "HLS-23" نیز مدل  مفهومی از سامانه  پشتیبانی حمل و نقل در آینده با قابلیت تشخیص شارژ خودکار و  مختصات جاده بهره می‌برند.

  هیون بوم چو مدیر عامل شرکت "تایر هانکوک" در این خصوص گفت: به برتری در آکادمی iF Design Award افتخار می‌کنیم و تعهد داریم تا کاربردی‌ترین و جذاب‌ترین  طراحی‌های تایر را به جهان بشناسانیم. وی در این راستا اضافه کرد: در این مسیر تمرکز زیادی روی فناوری‌های برتر و خلاقیت وجود دارد.

  آکادمی " iF Design Award" هرساله در 7 بخش اصلی "محصولات، بسته‌بندی، ارتباطات،  طراحی داخلی، مفهومی‌های حرفه‌ای، طراحی خدمات منظم و معماری با 72 زیر مجموعه توسط شرکت مشاوره بازاریابی آلمان در "طراحی بین‌المللی همایش" برگزار می‌شود.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط