رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

فرمانده انتظامی شهرستان کرج:

سارق ۱۰۰ فقره سرقت داخل خودرو در کرج ستگیر شد

عصر خودرو- فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: با تلاش ماموران کلانتری ۱۶ حصارک فردی که اقدام به ۱۰۰ فقره سرقت داخل خودرو کرده بود شناسایی و دستگیر شد.

سارق ۱۰۰ فقره سرقت داخل خودرو در کرج ستگیر شد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایلنا، سرهنگ حسنعلی فیروزخواه، گفت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر سرقت داخل خودرو در منطقه حصارک، شناسایی سارق یا سارقان در دستور کار ماموران کلانتری 16 حصارک قرار گرفت.

  وی تصریح کرد: ماموران با گشت‌زنی فعال در منطقه، فردی را که در حال پرسه زدن در اطراف خودروهای پارک شده بود مشکوک و به صورت نامحسوس به وی نزدیک شدند که در این لحظه نامبرده به محض مشاهده ماموران قصد فرار داشت که با سرعت عمل ماموران دستگیر و به کلانتری منتقل شد .

  این مقام انتظامی بیان داشت: متهم دستگیر شده در بازجویی ماموران در ابتدا منکر هرگونه جرمی شد اما در مواجهه با اسناد و مدارک موجود به جرم خود مبنی بر 100 فقره سرقت داخل خودرو در منطقه حصارک کرج اعتراف کرد.

  وی در خصوص شیوه و شگرد سرقت ها گفت: سارق پس از شناسایی خودروهایی که در محله های خلوت پارک شده و فاقد سیستم ایمنی بودند ، اقدام به سرقت تجهیزات آن ها می کرد

  فرمانده انتظامی شهرستان کرج به همشهریان توصیه کرد: هنگام ترک خودرو، دقت کنند که درها و شیشه‌ها کاملا بسته باشد و اتومبیل خود را به لوازم ایمنی نظیر دزدگیر، سوئیچ مخفی، قفل فرمان، قفل سوئیچی، قفل پدال و سایر وسایل بازدارنده مجهز کنند و وسایل شخصی شامل کیف، اسناد و مدارک و اموال با ارزش خود را که موجب جلب توجه می‌شود را داخل خودرو، به ویژه روی صندلی و در معرض دید نگذارند.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید