رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

مرکز مدیریت راهها؛

تردد جاده ای در ۲۴ ساعت گذشته ۱۷.۶ درصد کاهش یافت

عصر خودرو- مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲ هزار و ۱۸۴ دستگاه تردد شمار فعال در محورهای برون شهری، کل تردد ثبت شده در ۲۴ ساعت گذشته نسبت به روز جمعه ۱۷.۶ درصد کاهش نشان می دهد.

تردد جاده ای در ۲۴ ساعت گذشته ۱۷.۶ درصد کاهش یافت
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از وزارت راه و شهرسازی، سهم وسایل نقلیه سنگین 11.6 درصد، اوج تردد بین ساعات 17 الی 18 و کمترین تردد بین ساعات 4 الی 5 صبح انجام شده است.
  براین اساس هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب ‌تری را برای سفر خود انتخاب نمایند.
  همچنین در زمان مورد بررسی آزادراه کرج- تهران در استان البرز با ثبت تردد 129 هزار و 864 دستگاه وسیله نقلیه بیشترین سهم را به خود اختصاص داد.
  محور تهران ـ پاکدشت نیز در محورهای دهگانه مورد بررسی با ثبت آمد و شد 55 هزار و 437 وسیله نقلیه کمترین سهم را داشت.
  بقیه محورهای پرتراکم در این مدت آزادراه قزوین ـ کرج، تهران ـ کرج، کرج ـ قزوین، قم ـ تهران، ساوه ـ تهران، تهران ـ قم، پاکدشت ـ تهران و تهران ـ ساوه بود.
  براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌‌های تردد شمار و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، هم اکنون به ‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع، ‌بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به ‌روال عادی در جریان است.
  هموطنان می توانند برای دریافت آخرین وضعیت راه های کشور عدد 141 را به شماره 1000141 پیامک کنند و یا با شماره‌ تلفن های 141 و 88925252 تماس بگیرند.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط