رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

پیش فروش ویژه دهه فجر ایران خودرو و سایپا همچنان ادامه دارد

عصر خودرو- ایران خودرو و سایپا دو خودروساز بزرگ همزمان با جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، شرایط پیش فروش محصولات خود را اعلام کردند.

پیش فروش ویژه دهه فجر ایران خودرو و سایپا همچنان ادامه دارد
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، بر اساس برنامه ریزی انجام شده شرایط پیش فروش مشارکت در تولید محصولات ایران‌خودرو به مناسبت دهه مبارک فجر از روز دوشنبه 15 بهمن ماه آغاز و تا 30 بهمن ادامه خواهد داشت.

  در طرح فروش ایران خودرو علاوه بر سود مشارکت  "تخفیف خرید محصول ایرانی" نیز برای تعدادی از محصولات در نظر گرفته شده که پرداخت آن منوط به واریز نقدی مابه التفاوت نهایی در مهلت تعیین شده در دعوتنامه و دریافت خودرو است. البته در صورت منقضی شدن دعوتنامه و یا انصراف قرارداد قابل ارائه نیست.

  همچنین مبلغ تخفیف اعلامی در بخشنامه با احتساب مالیات ارزش افزوده است. علاوه بر این تنظیم صلح نامه در این بخشنامه تا یکبار قابل اجرا خواهد بود.

  طرح پیش فروش دهه فجر سایپا نیز از روز 16 بهمن ماه آغاز شده است که در این طرح خانواده سایپا و تیبا در کنار محصولاتی همچون ساینا، نیسان و پیکاپ ریچ با 18 درصد سود مشارکت و 15 درصد سود انصراف به فروش خواهد رسید. ضمن آنکه در این طرح خریداران گروه ایکس 200 و پراید 151 نیز از تخفیف بهره مند خواهند شد.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط