رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

خودروی مرموز IMs نیسان

عصر خودرو- در نمای جانبی درها عجیب و شیک از آب درآمده است. به نظر می‌رسد در نمای جلو و عقب یک رشته نورانی به جذاب‌ و تا حدی مرموز شدن چهره خودرو کمک کرده‌اند.

خودروی مرموز IMs نیسان
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۱:۰۰

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از عصرایران ، این خودرو  میان یک سدان و شاسی بلند واقع شده و هنوز نمی‌توان آن را یک شاهکار یا طراحی اتفاقی میان خودروها دانست. این طراحی درست مانند کوپه- SUV هایی است که در نظرات کارشناسی منتقدان بیشتری را نسبت به مدافعان داشته است.

خودرو تمام الکتریکی IMs بوده و دو موتور جای گرفته در محورهای عقب و جلو با گشتاور 800 نیوتن‌متر توانی حدود 483 اسب‌بخار تولید می‌کنند. دو حالت رانندگی خودران و استاندارد برای این خودرو وجود دارد و باتری پر ظرفیت 115 کیلومتری آن با یک بار شارژ مسافتی حدود 612 کیلومتر این کانسپت را پیش خواهد برد.
نگاه اول به خودرو شما را به آینده خواهد برد. احتمالا نمای جلو بیش از دیگر بخش‌ها نظرتان را جلب کند. سقف خودرو با شیبی زیاد به انتها و درب موتور وصل می‌شود. جلو پنجره وجود خارجی نداشته و خطوط در این بخش نرم و پر انحنا از آب درآمده‌اند

در نمای جانبی درها عجیب و شیک از آب درآمده است. به نظر می‌رسد در نمای جلو و عقب یک رشته نورانی به جذاب‌ و تا حدی مرموز شدن چهره خودرو کمک کرده‌اند
ظاهر صندلی‌ها نیز زاویه‌دار، بزرگ و زیباست و در سه ردیف قرار گرفته‌ است. ترکیب‌های طلایی کابین را لوکس نشان داده و در عین حال به فضای مدرن و مینیمال آن صدمه نزده است. روبه روی سرنشینان صفحات نمایشگر وجود داشته و در زمان رانندگی خودرکار فرمان جمع می‌شود.

احتمالا اکثر سدان‌های آتی نیسان از عناصر و بخش‌های طراحی این خودرو بهره‌مند خواهند شد.

برچسب ها
کرمان موتورپورسعید