برنج

در محور بوشهر - دلوار؛

واژگونی و آتش سوزی خودروی پراید جان ۴ نفر را گرفت

عصر خودرو- بوشهر - رئیس پلیس راه استان بوشهر گفت: واژگونی و آتش سوزی سواری پراید به دلیل خستگی و خواب آلودگی در محور بوشهر به دلوار جان چهار نفر را گرفت.

واژگونی و آتش سوزی خودروی پراید جان ۴ نفر را گرفت
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از مهر، سرهنگ جابر پاپری پیش از ظهر جمعه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این حادثه صبح امروز جمعه رخ داد که بر اثر آن راننده پراید، همسر و دو فرزند پسر وی بر اثر انفجار و آتش سوزی خودرو در دم جان باختند.

  رئیس پلیس راه استان بوشهر خاطرنشان کرد: این حادثه تلخ بر اثر بی احتیاطی و خستگی و خواب آلودگی راننده و در نهایت واژگونی خودرو در محور دلوار رخ داد.

  وی گفت: خودرو پس از واژگونی به دلیل نقص فنی به وجود آمده دچار حریق و انفجار می‌شود که متاسفانه در این حادثه چهار نفر از هموطنانمان جان خود را از دست دادند.

  سرهنگ پاپری ادامه داد: به شهروندان توصیه می‌کنیم هنگام مسافرت به ازای هر دو ساعت رانندگی حداقل 15 الی 20 دقیقه در یک مکان امن توقف و استراحت کنند و سپس به مسیر خود ادامه دهند.

  رئیس پلیس راه استان بوشهر تاکید کرد: بستن کمربند ایمنی و صحبت کردن با تلفن همراه از دیگر عوامل مهم‌ در وقوع تصادفات است که ضروری است همه رانندگان عزیز به هنگام رانندگی به این دو موضوع مهم توجه داشته باشند و قوانین و مقررات رانندگی را رعایت کنند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط