رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

حجت نظری با اشاره به آغاز اجرای طرح دوچرخه اشتراکی در منطقه ۲:

مدیریت شهری استفاده از طرح‌هایی نظیر دوچرخه اشتراکی را تسری دهد

عصر خودرو- رئیس کمیته مشارکت های مردمی شورای اسلامی شهر تهران گفت: باید به سمت استفاده از طرح‌هایی نظیر دوچرخه های اشتراکی برویم تا استفاده از خودروهای شخصی کاهش یابد.

مدیریت شهری استفاده از طرح‌هایی نظیر دوچرخه اشتراکی را تسری دهد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴:۰۰
   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر ، حجت نظری در جلسه شورا گفت: امروز در منطقه 2 شاهد افتتاح ایستگاه های دوچرخه اشتراکی بودیم که اتفاق مبارکی است.

    نظری افزود: به نظرم اگر اینگونه طرح ها حمایت شود و مدیریت شهری موانع موجود را برطرف کند، می توان به کاهش استفاده از خودروهای شخصی امیدوار بود و شهروندان به استفاده بیشتر از دوچرخه ها و حمل و نقل عمومی روی بیاورند.  

   وی ادامه داد: امکان استفاده شهروندان از این دوچرخه ها  به صورت مقطعی وجود دارد و آنان می توانند با اپلیکیشن موبایل به آن دسترسی  داشته باشند.

   نظری افزود: قرار است در سایر مناطق شهرداری تهران نیز این طرح اجرایی شود.

   رئیس کمیته مشارکت های شورای اسلامی شهر تهران گفت: ضمن تقدیر از شهرداری تهران، از ریاست شورای شهر تهران و شهرداری تقاضا دارم به این قبیل طرح ها کمک کنند و زمینه حضور بخش خصوصی همانطور که در این طرح فراهم شده است را بیش از گذشته تسهیل کنند.

   محسن هاشمی نیز در ادامه ضمن حمایت از این طرح گفت: باید مراقب باشیم که حمل و نقل ریلی را فراموش نکنیم. در حال حاضر مترو تهران 40 هزار سفر در روز انجام می دهد که حجم انبوهی از مسافران را جابجا می کند و لذا باید هر چه بیشتر به این مد حمل و نقلی توجه کنیم.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید