رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

با حضور کشت‌پور؛

دوچرخه‌های اشتراکی منطقه ۲ تهران افتتاح شدند

عصر خودرو- دوچرخه‌های اشتراکی شهرداری تهران صبح امروز با حضور کشت‌پور شهردار منطقه ۲ افتتاح شدند.

دوچرخه‌های اشتراکی منطقه ۲ تهران افتتاح شدند
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۲:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، رسول‌ کشت‌پور شهردار منطقه 2 شهرداری تهران صبح امروز در مراسم افتتاح دوچرخه‌های اشتراکی‌ که در خیابان ایران زمین برگزار شد، در جمع خبرنگاران حضور یافت و گفت: امروز 10 ایستگاه دوچرخه‌‌های اشتراکی بی دود با 300 دوچرخه افتتاح می‌شود.
  شهردار منطقه 2 شهرداری تهران با بیان اینکه در فاصله 2 روز 500 نفر برای استفاده از دوچرخه‌های اشتراکی ثبت نام کردند، گفت: فکر می‌کنم برای اینکه بتوانیم در زمینه فرهنگ‌سازی در استفاده از دوچرخه حرکت کنیم باید این نوع حمل و نقل سبک را توسعه دهیم.

  وی با بیان اینکه در سطح ناحیه 2 این سیستم را پیاده کرده‌ایم گفت: شهروندان می‌توانند در قالب نصب نرم افزار بی دود از این دوچرخه‌ها استفاده کنند و در هر جایی پس از استفاده آن را رها کنند؛ ضمن اینکه در اتاق کنترل دوچرخه‌ها پایش می‌شوند و بهتر است که دوچرخه‌ها در مکان‌های تعبیه‌ شده پارک شوند.

  کشت‌پور با بیان اینکه در فاز اول 300 دوچرخه مورد استفاده می‌گیرد و در صورت استقبال مردم افزایش می‌یابد گفت: تاکنون 540 نفر ثبت نام کرده‌اند و 13 هزار نفر هم نرم افزار بی دود را نصب کرده‌اند.

  وی خاطرنشان کرد: هزینه استفاده از دوچرخه‌های اشتراکی هر نیم ساعت 1500 تومان است؛اما شهروندان قبل از استفاده باید 159 هزار تومان را در حساب خود ودیعه‌ گذاری کنند.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط