اوتو ۳۶۰

سرپرست مرکز فوریت های پزشکی ساوه اعلام کرد؛

سانحه رانندگی جاده‌ای در ساوه ۲۴ مجروح برجای گذاشت/ اسامی مصدومان

عصر خودرو- سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه اتوبوس و یک خودروی پراید در محور ساوه- بوئین زهرا، ۲۴ مصدوم برجای ماند.

سانحه رانندگی جاده‌ای در ساوه ۲۴ مجروح برجای گذاشت/ اسامی مصدومان
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر ، نعمت الله عزیزی اظهار داشت: این حادثه جاده ای بامداد امروز(جمعه) در محور ساوه به بوئین زهرا سه راه خان آباد، بر اثر برخورد یک دستگاه اتوبوس و یک خودروی پراید به وقوع پیوست.

  سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه افزود: پس از اطلاع رسانی حادثه به اورژانس، بلافاصله نیروهای امدادی اورژانس مامونیه، خشکرود، دوزج و امانیه به محل سانحه اعزام شدند و نیروهای هلال احمر رنگرز نیز برای امدادرسانی در محل حضور یافتند.

  عزیزی بیان کرد: این حادثه خوشبختانه تلفات جانی به همراه نداشت، اما 24 نفر مصدوم برجای گذاشت که پس از انجام اقدامات درمانی پیش بیمارستانی توسط اورژانس به مراکز درمانی انتقال یافتند.

  سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه خاطرنشان ساخت: 13 نفر از مصدومان این حادثه به بیمارستان شهدای آسیابک زرندیه و 11 نفر نیز به بیمارستان مدرس ساوه انتقال یافتند.

  اسامی مصدومان حادثه برخورد اتوبوس و پراید در محور ساوه-بوئین زهرا

  برخورد سمند با گاردریل و برجای ماندن 3 مصدوم در ساوه

  سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه همچنین با اشاره به دیگر سانحه رخ داده در ساوه گفت: این سانحه رانندگی جاده ای صبح امروز در ورودی چهارم شهر صنعتی ساوه به وقوع پیوست که طی آن یک دستگاه خودروی سمند با گاردریل جاده برخورد کرد.

  سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه افزود: پس از اطلاع رسانی حادثه به اورژانس، بلافاصله نیروهای امدادی اورژانس پایگاه شهر صنعتی ساوه برای امدادرسانی به محل سانحه اعزام شدند.

  عزیزی خاطرنشان ساخت: این حادثه رانندگی جاده ای خوشبختانه تلفات جانی به دنبال نداشت، اما سه سرنشین خودروی سمند مصدوم شدند.

  سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه تصریح کرد: مجروحان حادثه پس از انجام اقدامات درمانی پیش بیمارستانی توسط نیروهای امدادی اورژانس، به بیمارستان  شهید مدرس ساوه منتقل شدند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  آسان موتور
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • خودرو امروز ۴۸۵
    • خودروامروز ۴۸۴
    • خودروامروز ۴۸۳
    • خودرو امروز ۴۸۲
    • خودرو امروز ۴۸۱
    • خودرو امروز ۴۸۰
    • خودرو امروز ۴۷۹
    • خودروامروز ۴۷۸
    • خودرو امروز ۴۷۷
    آخرین بروزرسانی ۴ روز پیش
    آرشیو