مدیران خودروکارمانیا

بازدید رئیس کل دادگستری استان مازندران از خط تولید شرکت ایران خودروی بابل

عصر خودرو -حجت الاسلام و المسلمین تقوی فرد در جلسه مشترک با صنعتگران استان مازندران بر حمایت قاطع دستگاه قضایی مازندران از صنعت و تولید تاکید کرد.

بازدید رئیس کل دادگستری استان مازندران از خط تولید شرکت ایران خودروی بابل
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۴:۰۰
 • بازدید رئیس کل دادگستری استان مازندران از خط تولید شرکت ایران خودروی بابل
 • بازدید رئیس کل دادگستری استان مازندران از خط تولید شرکت ایران خودروی بابل
 • بازدید رئیس کل دادگستری استان مازندران از خط تولید شرکت ایران خودروی بابل

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از  میزان، رئیس کل دادگستری استان مازندران از خط تولید شرکت ایران خودروی بابل بازدید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین تقوی فرد در جلسه بررسی و حل مسائل و مشکلات واحد‌های تولیدی استان که با حضور مدیر کل صنعت معدن و تجارت استان، فرماندارو صنعتگران مازندران، به میزبانی شرکت ایران خودروی بابل برگزار شد، با تاکید بر حمایت از صنعت و تولید در استان افزود: اعتقاد داریم که همه انسان‌ها نیازمند برنامه ریزی و صنعت هستند و صنعت به عنوان یک موضوع با ارزش و ضروری در زندگی انسان‌ها باید مورد توجه قرار گیرد.

این مقام قضایی با بیان اینکه هنوز فرهنگ توجه به صنعت و تولید در جامعه نهادینه نشده است، تصریح کرد: باید به دور از سیاسی کاری و فشارمحوری مدیریت غیر مرتبط شفافیت بیشتری در حوزه صنعت انجام شود.
حجت الاسلام والمسلمین تقوی فرد با اشاره تاثیرگذاری دستگاه قضایی در حمایت از صنعت، خاطرنشان کرد: متولی صنعت و تولید فقط دولت‌ها و بخش خصوصی نیستند بلکه همه در این امر مهم و ضروری باید همکاری نمایند و لذا در همین راستا اقتصاد مقاومتی در مجموعه دستگاه قضایی کشور تشکیل و به استان‌ها ابلاغ شده است.

وی ادامه داد: بنا داریم به صورت عادلانه هم به دستگاه ها، بانک‌ها و مدیران اجرایی و هم به بخش خصوصی و تولید کمک کنیم و اعتقاد داریم اگر چرخ تولید و صنعت بگردد همه چرخ‌های دیگر هم می‌گردد بدیهی است که چرخه‌های تولید و صنعتی و اقتصادی جامعه به همدیگر وابسته است.
حجت الاسلام و المسلمین تقوی فرد خاطرنشان کرد: مدیران بانک‌ها باید با صنعت و تولید هماهنگ باشند و به مسائل و مشکلات صنعت و مشکلات بانکی توجه داشته باشند.

رئیس کل دادگستری استان مازندران با بیان اینکه در بازار صنعت باید رقابت پذیری ایجاد شود، افزود: در صنعت کشور، نه فقط در کمیت بلکه در حوزه کیفی باید حس رقابت با سایر صنایع نیز وجود داشته باشد.
حجت الاسلام والمسلمین تقوی فرد تاکید کرد: به دلیل کیفیت پایین تولید، احساس رقابت با دیگر کشور‌ها در حوزه صنعت و تولید مشاهده نمی‌شود که باید با بالا بردن کیفیت و رعایت صداقت و انصاف این حس رقابت ایجاد شود وگرنه اولین متضرر در این میدان بی اعتمادی کیفیتی قشر صنعتگران و تولید کنندگان هستند.

وی با بیان اینکه کمیت تولید خودرو‌ها باید متناسب با ظرفیت جاده‌ای باشد، ادامه داد: در این راستا باید هماهنگی با اداره راه و شهرسازی مورد توجه قرار گیرد.
حجت الاسلام والمسلمین تقوی فرد با اشاره به این مطلب که ناوگان حمل و نقل باید در تولید خودرو مورد توجه قرار گیرد، اظهار کرد: فرهنگ حمل و نقل مسافری باید به شکل صحیح تعریف شده و خودرو‌ها متناسب با نیاز و فرهنگ صحیح از جمله رعایت محیط زیست و حمایت از بخش کشاورزی و رعایت اراضی جامعه تولید بحث صادرات هم می‌تواند مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به آمادگی کامل دادگستری استان مازندران برای حل مشکلات قضایی و تعاملی صنعتگران، خاطرنشان کرد: مشکلات صنعتگران پس از طرح در ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان و تصویب در این ستاد لازم الاجرا خواهد بود.
در ادامه این جلسه که با حضور معاونین رئیس کل دادگستری استان مازندران برگزار شد، مشکلات موجود از سوی مدیران شرکت‌های تولیدی و صنعتگران مطرح شد و دستورات و رهنمود‌های لازم از سوی رئیس کل دادگستری استان مازندران صورت گرفت.

گفتنی است رئیس کل دادگستری استان مازندران در ادامه از خط تولید شرکت ایران خودروی بابل بازدید کرد.

برچسب ها
کرمان موتورپورسعید
مطالب مرتبط
دکه مطبوعات
 • شماره ۴۳۳
 • شماره ۴۲۲
 • شماره ۴۲۲
 • شماره ۴۱۰
 • شماره ۴۰۹
 • خودرو امروز پلاس
 • خودرو امروز
 • شماره ۴۰۵
 • شماره ۴۰۵
آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
آرشیو