رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

دستگیری باند سارقین لوازم خودرو در جنوب غرب پایتخت

عصر خودرو- رئیس کلانتری ۱۵۲ خانی آباد از شناسایی و انهدام باند سارقین لوازم خودرو در خانی آباد خبر داد.

دستگیری باند سارقین لوازم خودرو در جنوب غرب پایتخت
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۶:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران ، سرهنگ محمد حسین هاشمی رئیس کلانتری 152 خانی آباد گفت: در پی وقوع تعداد زیاد سرقت خودرو و لوازم داخل خودرو در منطقه جنوب غرب پایتخت، ماموران کلانتری 152 خانی آباد نسبت به  تشکیل پرونده باند سرقت لوازم خودرو اقدام کردند.
  وی افزود: این باند از 2 نفر مالخر  55 ساله و 31 ساله  با همدستی 5 سارق لوازم خودرو  تشکیل شده بود.

  سرهنگ هاشمی گفت: این افراد لوازم خودرو مانند جک، زاپاس خودرو و ابزارآلاتی که در صندوق خودروها بود را به سرقت می‌بردند. قیمت جک خودرو در بازار بین 75 تا 90 هزار تومان است که سارقان با قیمت 25 هزار تومان آنها را می فروختند. همچنین زاپاس های نو خودروها و ابزار آلاتی مانند آچار و پیچ گوشتی که در جعبه ابزار خودروها قرار داشت را در داخل گونی می‌ریختند و هر گونی را به قیمت 5 تا 6 میلیون تومان به مالخرها می‌فروختند.

  وی تصریح کرد: مالخر 31 ساله این ابزار آلات را با فاکتورسازی جعلی،  تمیز کردن ابزارآلات و در بسته بندی های جدید  به فروشگاه های شمال و شمالغرب پایتخت ارسال می‌کرده است.

  رئیس کلانتری 152 خانی آباد گفت: ماموران کلانتری 152 خانی آباد با شناسایی مخفیگاه این افراد و محل نگهداری ابزارآلات سرقتی برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند.

  سرهنگ هاشمی خطاب به شهروندان گفت: شهروندانی که خودروهایشان را در معابر عمومی پارک می‌کنند،  خودرو را با قفل های ایمنی و زاپاس‌بند تجهیز کنند تا از به سرقت رفتن اشیا و لوازم داخل خودروشان جلوگیری شود.

  انتهای پیام/

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط