مدیران خودروکارمانیا

جزییات محدودیت های ترافیکی آخر هفته

افزایش تعداد جاده های مسدود به ۹ محور

عصر خودرو- وزارت راه و شهرسازی جزییات محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی آخر هفته از تاریخ چهارشنبه ۱۸ تا شنبه ۲۱ مهرماه را اعلام کرد.

افزایش تعداد جاده های مسدود به ۹ محور
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۱:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایسنا، از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه تا ساعت شش صبح شنبه تردد موتورسیکلت در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه و تهران–سمنان– مشهد ممنوع است.

  همچنین از ساعت 14 تا 24 روز جمعه تردد انواع وسائل نقلیه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام پلیس راه از ساعت 17 تا 24 همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.

  همچنین در روزهای پیش‌رو تردد انواع وسائل نقلیه در محور چالوس ممنوع است. در محور هراز نیز در کنار ممنوعیت تردد تریلر، تردد کامیون و کامیونت‌ها به استثناهای حاملین مواد سوختی و فاسدسدنی از ساعت 12 تا 24 چهارشنبه و از ساعت هشت تا 24 روزهای پنج‌شنبه و جمعه ممنوع است.

  در محورهای محورهای نراق –کاشان و کاشان - اردهال و بالعکس نیز تردد موتور سیکلت،  ، تریلر، کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 ظهر روز پنجشنبه تا ساعت 24 روزجمعه  ممنوع بوده و مسیر جایگزین محور کاشان – برزک – سه راهی موته  خواهد بود.

  با افزایش بارندگی ها و کاهش نسبی دمای هوا در مناطق مختلف کشور تعداد مسیرهای مسدود جاده ای که در طول تابستان به چهار محور کاهش یافته بود حالا به 9 جاده رسیده است و به این ترتیب در روزهای پیش رو مسیرهای  رامیان - شاهرود، شمشک - دیزین، ایلام - اسلام آباد غرب، پونل - خلخال،رامسر - سلیمان آباد، فومن - قلعه رودخان، املش - اطاقور، کمربندی نوشهر - چالوس و جلفا - تبریز محدوده گردنه دیز به دلیل مداخلات جوی مسدود هستند و امکان تردد از آنها وجود ندارد. بخشی از این جاده ها به دلیل سیلی که در روزهای گذشته استان های شمالی درگیر کرده بود مسدود شده اند.

  وزارت راه و شهرسازی وضعیت تردد در جاده‌های کشور در طول 24 ساعت گذشته را نیز منتشر کرده که حاکی از کاهش0.9 درصدی ترددهاست. در روز گذشته آزادراه کرج به تهران با ثبت بیش از 124 هزار تردد پرترافیک‌ترین جاده کشور بوده و پس از آن آزادراه‌های کرج به قزوین، قزوین به کرج، تهران به کرج و مسیر تهران به شهریار قرار دارد.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • شماره ۴۳۶
  • شماره ۴۳۵
  • شماره ۴۳۴
  • شماره ۴۳۳
  • شماره ۴۳۲
  • شماره ۴۳۰
  • شماره ۴۲۹
  • شماره ۴۲۷
  • شماره ۴۲۶
  آخرین بروزرسانی ۱۱ روز پیش
  آرشیو