اوتو ۳۶۰

شش سال پیش در چنین روزی؛

تامین ارز با نرخ مرجع برای قطعه سازان و خودروسازان مقدور نیست

عصر خودرو- شش سال پیش در چنین روزی معاون سابق وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تامین ارز با نرخ مرجع برای قطعه سازان خودرو و شرکت های خودروسازی محمل قانونی ندارد و قابل اجرا نیست. غلامرضا شافعی در پاسخ به درخواست مدیرعامل یک شرکت قطعه سازی، افزود: امروز توان تخصیص ارز با نرخ مرجع برای واردات مواد اولیه صنایع را نداریم. ارز با نرخ مرجع فقط برای تامین کالاهای اساسی، دارو و وسایل و تجهیزات درمانی است.

تامین ارز با نرخ مرجع برای قطعه سازان و خودروسازان مقدور نیست
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» ، شافعی همچنین خواستار کنترل نرخ ارز در کشور شد و اظهار کرد: بانک مرکزی در تثبیت قیمت نرخ ارز به صورت جدی باید وارد عمل شود.رییس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران همچنین به واگذاری سهام شرکت های دولتی در قالب اجرای اصل 44 قانون اساسی اشاره کرد و با ˈ نادرست ˈ ارزیابی کردن آن، اظهار کرد: تاکنون سه هزار و 200 میلیارد تومان سهام شرکت های وابسته به سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران واگذار شده است.
  http://www.asrekhodro.com/News/20604

  افتتاح خط کامل تولید  کیسه هوا در مازندران
  شش سال پیش در چنین روزی خط کامل تولید مجموعه ایمنی کیسه هوا ویژه خودرو در گروه صنعتی اندیشه در محل شرکت اندیشه ایمنی خودرو در محل جاده بابلسر فریدون کنار افتتاح شد. مولایی، رییس شرکت اندیشه ایمنی خودرو در این مراسم به ارایه گزارش عملکرد این شرکت پرداخت و گفت: امروز شاهد افتتاح اولین خط کامل تولید مجموعه ایمنی کیسه هوا در گروه صنعتی اندیشه بودیم که با راه اندازی این خط تولید برای 180 نفر اشتغال زایی شده است.
  در ادامه مرتضی هاشم پور، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در رابطه با فعالیت های صنعتی در استان گفت: در حال حاضر حدود سه هزار و 354 واحد صنعتی در مازندران وجود دارد که به فعالیت مشغول هستند و بیش از سه هزار و 488 میلیارد برای آن ها سرمایه گذاری شده است.

  http://www.asrekhodro.com/News/20603

  کراس اوور جدید فولکس واگن
  شش سال پیش در چنین روزی اعلام شد که فولکس واگن و آئودی یک کراس اوور کاملا جدید را سال اینده ارایه می کنند . این خودرو یکی از 3خودرو جدید این خودروساز است که برای ورود به بازار در سال 2014 درنظر گرفته شده است. آئودی همچنین Q3 را تا سال 2014 به بازار خواهد فرستاد.
  http://www.asrekhodro.com/News/20601
   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  آسان موتور
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • خودرو امروز ۴۸۵
    • خودروامروز ۴۸۴
    • خودروامروز ۴۸۳
    • خودرو امروز ۴۸۲
    • خودرو امروز ۴۸۱
    • خودرو امروز ۴۸۰
    • خودرو امروز ۴۷۹
    • خودروامروز ۴۷۸
    • خودرو امروز ۴۷۷
    آخرین بروزرسانی ۹ ساعت پیش
    آرشیو