رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

معاون امور اقتصادی استانداری تهران:

تخلفی از سوی شرکت بهمن در پیش فروش مزدا ۳ انجام نشده است

عصر خودرو- امامی امین گفت: لیست افراد درخواست کننده پیش خرید مزدا ٣ از بهمن خودرو موجود است.

تخلفی از سوی شرکت بهمن در پیش فروش مزدا ۳ انجام نشده است
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۰:۰۰

   به گزارش  پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمد امامی امین معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از شرکت گروه خودروسازی بهمن در شهرستان قدس بازدید داشتیم. این شرکت با تیم قوی مدیریتی و خط تولید فعال در صنعت خودروسازی استان تهران مطرح است.
  وی افزود: در بازدید از این کارخانه موضوع توسعه اراضی آن بررسی شد که بر این اساس در نشستی با حضور مسئولان جهاد کشاورزی و امور اراضی مقرر شد که جهاد کشاورزی امکان توسعه فضا و تغییر کاربری زمین مورد نظر برای کارخانه را فراهم کند.

  معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تهران با اشاره به گزارش مدیران فروش شرکت بهمن خودرو در رابطه با پیش فروش خودرو مزدا ٣ اظهار کرد: تخلفی از سوی شرکت در پیش فروش انجام نشده است و حباب قیمتی که بین بازار و کارخانه وجود دارد، موجب بروز نارضایتی در متقاضیان شده است.

  وی افزود: شرکت خودروسازی بهمن ماهانه ٢٧۰ خودرو مزدا ٣ به بازار عرضه می کند.

  امامی امین تصریح کرد: بیش از این گزارشات میزان تولید ماهانه بهمن خودرو برای بازار کافی بود اما با ورود سرمایه گذاری های نامناسب و بهره مندی از ارزش افزوده در بازار، تقاضای خودرو افزایش پیدا کرد. در همان لحظه اولیه ثبت درخواست های پیش فروش ٢٢۰ هزار نفر وارد سایت شدند و ٢٧۰ خودرو در همان دقایق نخست به فروش رفت.

  وی ادامه داد: لیست افراد درخواست کننده پیش خرید خودرو مزدا ٣ از بهمن خودرو موجود و قابل رصد است و نشان می دهد عموم افراد ثبت نام کننده مصرف کننده هستند و نمایندگی ها نیز نتوانستند درخواستی ثبت کنند.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط