مدیران خودروکارمانیا

رشد ۲.۲ درصدی تردد جاده‌ای در شبانه روز گذشته

عصر خودرو- مرکز مدیریت راه های کشور بر اساس اطلاعات ۲۲۲۱ دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون ‌شهری، از رشد ۲.۲ درصدی رفت و آمدها در شبانه روز گذشته نسبت به روز پیش از آن خبر داد.

رشد ۲.۲ درصدی تردد جاده‌ای در شبانه روز گذشته
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایرنا، مرکز مدیریت راه های کشور امروز (پنجشنبه) اعلام کرد سهم وسایل نقلیه سنگین از کل تردد ثبت ‌شده در شبانه ‌روز گذشته 15.3درصد بود.
  اوج تردد بین ساعت های 19 تا 20 و کمترین تردد ساعت 3 تا 4 صبح صورت گرفت.
  با آگاهی از این موضوع می‌توان زمان مناسب ‌تری را برای سفر انتخاب کرد.
  در 24 ساعت گذشته آزادراه کرج- تهران در محدوده استان البرز بیشترین رفت و آمد را با 141 هزار و 625 دستگاه وسیله نقلیه ثبت کرد.

  ** آخرین وضعیت ترافیکی
  به گزارش ایرنا بر پایه اطلاعات سامانه 141 از تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت های شعبه های راهداری سراسر کشور، تا ساعت 9 امروز باند جنوبی آزادراه کرج- قزوین حد فاصل پل استاندارد تا پل فردیس و باند جنوبی آزادراه تهران- کرج حد فاصل پل فردیس تا پل کلاک ترافیک نیمه سنگین داشت.

  ** آخرین وضعیت جوی
  هیچ گونه بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است.

  ** محورهای بسته
  محورهای شریانی شامل محور جایگزین ایلام– ماربره- مهران و ایلام- اسلام آباد غرب بسته و جایگزین آن جاده قدیم ایلام– قلاجه است.
  محورهای مسدود غیرشریانی نیز شامل شمشک- دیزین، اولند- شاهرود، عجب شیر– آذرشهر و سیری– خلخال می شود.
  محور گیوی- خلخال در استان اردبیل، از سی و یکم خرداد ماه به دلیل نبود ایمنی کافی بسته شده و مسیر جایگزین برای وسایل نقلیه سبک از طریق آبگرم گیوی و برای وسایل نقلیه سنگین از محور سه راهی فیروزآباد به خلخال است.
  همچنین محور ایلام- مهران (محدوده تونل کربلا) از هفتم تیرماه به دلیل ریزش کوه و محور ایلام- اسلام آباد غرب از سیزدهم تیرماه به دلیل رفع نقص سیستم روشنایی و تهویه بسته شده است.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید