مدیران خودروکارمانیا

مدیرعامل تریلرسازی گروه صنعتی ماموت خبر داد

برند جدید ماموت در تریلرسازی به زودی معرفی می شود

عصر خودرو- مدیرعامل تریلرسازی گروه صنعتی ماموت از معرفی برند جدید این شرکت در حوزه تریلرسازی در هفته های آینده خبر داد و گفت: این برند در زمینه تولید تریلر در سگمنت اقتصادی و با قیمت مناسب و البته با در نظر گرفتن اولویت کیفیت خواهد بود.

برند جدید ماموت در تریلرسازی به زودی معرفی می شود
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» ، مومنی در مراسم رونمایی از تریلر کمپرسی سه محور 35 مترمکعبی فوق سبک با بیان این خبر افزود: این شرکت با هدف اجرای استراتژی نفوذ در بازار با سه برند مایان، ماموت و برند جدیدی که ظرف هفته های آینده معرفی می شود، تریلی های خود را به بازار عرضه می کند.
  وی با اشاره به استراتژی جدید این شرکت که از ابتدای سال 96 اجرایی شده است، تصریح کرد: به دلیل گستردگی فعالیت ها، هیات مدیره تصمیم گرفت که فعالیت ها را براساس نوع محصول تعریف کند چرا که معتقدیم در بازار رقابتی امروز، بهترین بودن هنر نیست بلکه بهترین ماندن هنر است براین اساس چند استراتژی با هدف موفقیت بیشتر در زمینه تریلرها تعریف شد.
  مومنی تقویت ارتباط با مشتری و استفاده از تکنیک های خلاقیت و نوآوری در تحقیق و توسعه را از جمله این استراتژی ها اعلام و تصریح کرد: این شرکت در زمینه صنعت حمل و نقل با تریلر، همواره راهکارهای ویژه ای داشته و با توجه به نیاز مشتری انعطاف لازم را خواهد داشت.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط