مدیران خودروکارمانیا

در سفر سرزده معاون وزیر راه و شهرسازی صورت گرفت؛

بررسی آخرین وضعیت رسیدگی به مطالبات کامیون داران در بندر عباس

عصر خودرو- حسن نیا امروز در جهت رسیدگی به مطالبات رانندگان و آخرین اقدامات انجام شده در این خصوص بدون اطلاع قبلی سفری سرزده استان هرمزگان داشت.

بررسی آخرین وضعیت رسیدگی به مطالبات کامیون داران در بندر عباس
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران،عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیر راه و شهرسازی ورئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به همراه عضو هیأت عامل این سازمان در سفر سرزده و بدون اطلاع قبلی به استان هرمزگان جهت رسیدگی به مطالبات رانندگان و رصد وضعیت آخرین اقدامات صورت گرفته توسط اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هرمزگان از پایانه بار و شهرک حمل و نقلی استان بازدید و در جمع رانندگان به گفتگو مستقیم با آنها پرداخت.

  عبدالهاشم حسن‌نیا در جریان این سفر برای  ارزیابی آخرین وضعیت اقدامات و امور مربوط به خواسته‌های به حق رانندگان به همراه مهران قربانی عضو هیات عامل و داریوش باقرجوان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان هرمزگان از پایانه بار بندرعباس و شهرک حمل و نقلی بازدید و ضمن گفتگو در زمینه مسائل شغلی و کاری رانندگان به سوالات مختلف آنها پاسخ داد.

  حسن‌نیا ضمن گفتگوی صمیمی یا تعداد کثیری از رانندگان، از نحوه ارائه خدمات رانندگان با حضور در محل خوابگاه‌ها محل سالن اعلام بار و محل استقرار ناوگان و ... و تمامی فرآیندهایی که رانندگان از لحظه ورودی به پایانه بار  یا شهرک حمل و نقلی بندرعباس طی می‌کنند بازدید کرده و  از نزدیک درجریان مشکلات و خواسته‌های آنان قرار گرفت و دستور لازم برای اتخاذ تمهیدات و ایجاد تسهیلات بیشتر برای رضایتمندی رانندگان را صادر کرد.

  در جریان این بازدید، رانندگان نیز ضمن قدردانی از حضور معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای که برای اولین بار  یک
  مقام ارشد سازمان به صورت سرزده و بی واسطه در جمع آنها حضور پیدا می‌کند، خواستار تداوم حضور مسئولان ارشد سازمان برای آگاهی و رصد میدانی مشکلات آنان شدند و ضمن اعلام آمادگی برای هرگونه همکاری در روند رسیدگی به مشکلات رانندگان، این بازدید را نقطه عطف و نشان عزم راسخ متولیان امر برای این منظور دانستند.

  حسن نیا بر رسیدگی  موثر به مطالبات رانندگان و پاسخگویی سریع به مشکلات و رفع مسائل آنها تاکیدکرد و افزود: تمام مدیران کل در استانها باید به طور جد پیگیر مطالبات به حق رانندگان به عنوان یکی از ارکان اصلی بخش حمل‌ونقل جاده ای باشند.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • شماره ۴۳۳
  • شماره ۴۲۲
  • شماره ۴۲۲
  • شماره ۴۱۰
  • شماره ۴۰۹
  • خودرو امروز پلاس
  • خودرو امروز
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۵
  آخرین بروزرسانی ۳ ماه پیش
  آرشیو