مدیران خودروکارمانیا

رفع دودزایی معاینه فنی جدید اتوبوس‌های شرکت واحد

عصر خودرو- براساس اولویت های برنامه مدیریت شهری و در راستای بخشنامه صادره از سوی معاون حمل و نقل و ترافیک، شرکت واحد اتوبوسرانی نسبت به تشکیل کارگروه ویژه رفع دودزایی و اخذ معاینه فنی جدید برای همه اتوبوس های شرکت واحد اقدام کرد.

رفع دودزایی معاینه فنی جدید اتوبوس‌های شرکت واحد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر، پیمان سنندجی مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی اظهار کرد: اعضای این کارگروه متشکل از نماینده ویژه معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران، نمایندگان شرکت کنترل هوا، ستاد معاینه فنی و نیز معاونین و مدیران شرکت واحد بوده که براساس چک لیست های تهیه شده در خصوص دودزا بودن، کنترل سیستم های ایمنی و شناسایی نقص های فنی تک تک اتوبوسها و پس از بازدید و تنظیم برنامه رفع نواقص این اتوبوس ها در فرصت زمانی اعلام شده، برنامه ریزی و اقدام کنند. لذا تاکید شده این جلسات حداکثر بصورت هفتگی و مستمر برگزار شود.

  سنندجی در خاتمه گفت: شرکت واحد ضمن تسریع در نوسازی ناوگان فرسوده اتوبوسرانی شهر تهران، از عموم مردم درخواست می نماید در صورت مشاهده اتوبوس دودزا در سطح شهر، شماره اتوبوس را از طریق سامانه 1888 اعلام تا با نظارت همگانی و همکاری تک تک شهروندان گرامی، در موعد مقرر نسبت به رفع مشکلات احتمالی اقدام شود.
   

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط