رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

افتتاح سیستم هوشمند دوچرخه اشتراکی ادارات شهرداری تهران

عصر خودرو- صبح امروز سیستم هوشمند دوچرخه اشتراکی ادارات و معاونت‌های حمل و نقل شهرداری تهران در مناطق با حضور پور سید آقایی معاون حمل و نقل و ترافیک افتتاح شد.

افتتاح سیستم هوشمند دوچرخه اشتراکی ادارات شهرداری تهران
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از تسنیم ، صبح امروز با حضور محسن پور سید آقایی معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران، سیستم هوشمند دوچرخه اشتراکی ادارات شهرداری تهران افتتاح شد.

  پور سید آقایی در این مراسم اظهار کرد: بر اساس سند دوچرخه‌سواری در شهر تهران در افق 5 ساله این طرح، سهمی از سفرهای دوچرخه به سفرهای کارمندان بین ادارات اختصاص دارد.

  وی تصریح کرد: معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران سیستم هوشمند دوچرخه اشتراکی را برای انجام ماموریت‌های بین ادارات شهرداری تهران که مسافت مناسب و مسیر مطلوبی را برای دوچرخه‌سواری دارند در نظر گرفته است.

  پورسیدآقایی تصریح کرد: برای فاز نخست این سیستم در 123 ناحیه مناطق شهرداری تهران و معاونت‌های حمل‌و‌نقل مناطق و ساختمان‌های اصلی شهرداری مناطق این طرح اجرا می‌شود.

  معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران بیان کرد: ویژگی‌های این دوچرخه‌ها 3 دهنده است که برای معابر شهر تهران پیش‌بینی شده است و در فاز نخست 492 رک در نواحی شهرداری تهران نصب خواهد شد.

  وی گفت: در هر ناحیه در مرحله نخست 4 دوچرخه سهمیه خواهند داشت و این طرح در یک بازه زمانی در مناطق معاونت‌ها و ادارات شهرداری تهران اجرا خواهد شد و در فاز بعدی طرح در سایر سازمان‌های زیرمجموعه شهرداری تهران اجرا می‌شود.

   

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید