رضایی روشنپیت استاپکارمانیا

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان اصفهان:

اجرای طرح نصب ردیاب خودرو اقدام موثری در راستای کاهش جرم سرقت است

عصر خودرو- معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان اصفهان گفت: اجرای طرح نصب ردیاب خودرو که از سوی معاونت اجتماعی قوه قضاییه پیگیری و اجرایی می‌شود اقدام موثری در جهت کاهش جرم سرقت است.

اجرای طرح نصب ردیاب خودرو اقدام موثری در راستای کاهش جرم سرقت است
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از میزان ،محمدرضا قنبری معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان اصفهان  در رابطه با استفاده از فناوری‌های نوین در کاهش جرم سرقت خودرو اظهار کرد: استفاده از فناوری‌های نوین جهت جلوگیری از سرقت با هدف کاهش جرائم، حفظ آرامش و مال شهروندان توسط کمیته تخصصی نصب ردیاب خودرو انجام می‌شود.

  وی طرح نصب ردیاب خودرو برای جلوگیری از سرقت خودرو را اقدام موثری از معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری اصفهان خواند و اظهار کرد: رعایت حقوق شهروندی و تلاش برای حفظ آن وظیفه دستگاه قضایی بوده که مجریان آن همواره به دنبال ایجاد فرصت‌های لازم جهت حفظ آرامش جان و مال شهروندان هستند.

  قنبری درباره اجرای طرح بهره گیری از فناوری‌های نوین در نصب ردیاب خودرو با اشاره به تصویب این طرح توسط قوه قضائیه و اجرای داوطلبانه آن در 15 استان کشور از جمله تهران، البرز، اردبیل، اصفهان، چهارمحال بختیاری، خراسان رضوی، کرمانشاه، مرکزی، هرمزگان و همدان افزود: معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اصفهان، کمیته تخصصی اجراسازی طرح نصب ردیاب خودرو مطابق با فناوری‌های نوین را با حضور نماینده دادستان، نماینده پلیس آگاهی و پیشگیری از جرم تشکیل داده است.

  این مقام مسئول، نصب ردیاب در خودرو را از برنامه‌های معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری با هدف کاهش سرقت و پیگیری هرچه سریع‌تر سرقت‌های مربوط به اتومبیل دانست و خاطرنشان کرد: مذاکراتی با شرکت‌های فعال در حوزه ساخت ردیاب انجام شده و پس از تشکیل و تکمیل جلسات با کمیته تخصصی طرح نصب ردیاب خودرو همچنین بررسی قطعات شرکت‌های سازنده بومی و غیربومی به بازار، انتظار می‌رود از وقوع بسیاری سرقت‌ها جلوگیری شود.

  وی، انتخاب شرکت مورد تائید سازنده ردیاب را از مهم‌ترین وظایف کمیته تخصصی طرح نصب ردیاب خودرو برای جلوگیری از سرقت دانست و تصریح کرد: شهروندان همواره نسبت به حفظ اموال خود به ویژه وسائل نقلیه حساسیت‌های خاص خود را داشته اند که با بررسی‌های لازم از شرکت‌های سازنده بهترین ردیاب در عین حال ایمن‌ترین آن انتخاب و به مردم معرفی خواهد شد.

  قنبری، پشتیبانی سیستم هشدار ردیاب از طریق ماهواره اینترنتی و از طریق ارسال پیامک را با هماهنگی اپراتور‌های مربوطه مسئله ضروری خواند و افزود: نوع فروش، ارائه خدمات سازنده، عدم اختلال در سایر بخش‌های خودرو توسط ردیاب جهت ایمنی بیشتر و حفظ امنیت خودرو از سارقان مسئله مهمی است که نباید مورد غفلت واقع شود.

  معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری اصفهان، جاسازی بیش از ده ردیاب در نقاط مختلف یک خودرو را باعث افزایش ضریب اطمینان امنیت خودرو در سرقت‌ها دانست و اضافه کرد: اجرای طرح نصب ردیاب خودرو جهت ایمنی از سرقت نیازمند حمایت معنوی رسانه‌ها همچنین جذب پیشنهادات و راهکار‌های کارشناسانه در عین حال بررسی کیفیت، گارانتی، طول عمر، امکانات و قابلیت‌های ردیاب‌های پیشنهادی شرکت‌های سازنده توسط کمیته تخصصی بررسی این طرح در اصفهان است.

  قنبری، استفاده از فناوری‌های نوین را راهکار معاونت اجتماعی و پیشگیری ازوقوع جرم دادگستری دانست که با هدف کاهش جرائم، حفظ آرامش، حفظ اموال شهروندان و همراه با بررسی‌های کمیته تخصصی طرح نصب ردیاب خودرو جهت جلوگیری از سرقت انجام می‌شود و به زودی آگاه سازی عمومی به صورت گسترده‌تر انجام خواهد شد.

   

   

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • شماره ۴۴۵
  • شماره ۴۴۴
  • شماره ۴۴۳
  • شماره ۴۴۲
  • شماره ۴۴۱
  • شماره ۴۴۰
  • شماره ۴۳۹
  • شماره ۴۳۸
  • شماره ۴۳۷
  آخرین بروزرسانی ۳ ماه پیش
  آرشیو