مدیران خودروکارمانیا

تویوتا راوفور، ۵ نفره یا ۷ نفره؟

عصر خودرو - جدیدترین محصول شرکت تویوتا یعنی راوفور در نمایشگاه خودروی لس آنجلس ۲۰۱۸ معرفی شد. نسل پنجم تویوتا راوفور با ظاهری بسیار متفاوت تر از نسل قبلی خود وارد بازار خواهد شد.

تویوتا راوفور، ۵ نفره یا ۷ نفره؟
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶:۰۰

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» ،  این خودروی کراس اوور برروی پلتفرم TNGA تویوتا ساخته شده است که در کاهش هزینه های تولیدی تأثیر بسزایی خواهد داشت. ضمن آنکه نسل پنجم راوفور تنها 3 سانتی متر افزایش طول نسبت به نسل قبلی خود داشته است.

یکی از خبرنگاران سایت GoAuto در مصاحبه خود با مدیر گروه تویوتا موتورز آمریکای شمالی برنامه آینده این شرکت در خصوص تولید تویوتا راوفور 7 نفره را جویا شد. جک هولیس در خصوص این سوال جواب قاطع و روشنی نداد اما این موضوع را نیز رد نکرد و به نوعی پاسخ این سوال را به آینده موکول کرد. زیرا در بخشی از صحبت های خود بیان کرد که در خواست های زیادی برای تولید یک کراس اوور 7 نفره از تویوتا شده است. البته افزایش طول راوفور جدید به میزان 3 سانتی متر را نیز نباید دلیل مهمی برای عرضه راوفور 7 نفره دانست. ولی اولویت اصلی و اول تویوتا در حال حاضر تولید این کراس اوور 7 نفره نیست و هیچ برنامه ای در کوتاه مدت در این خصوص درنظر گرفته نشده است. البته این بدان معناست که تویوتا نیز توجه خاصی به یک کراس اوور 7 نفره دارد ولی عملی شدن این موضوع نیاز به زمان بیشتری دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت شرکت ایرتویا به آدرس  www.irtoya.com مراجعه کنید.

برچسب ها
کرمان موتورپورسعید