اطلس خودروکار کلیک

مدیر فروش و بازاریابی بم‌خودرو در مراسم رونمایی محصول جدید این شرکت عنوان کرد:

تمرکز ما گرفتن سهم بازار از H۳۰ cross و L۹۰ است

عصر خودرو- مدیر فروش و بازاریابی بم خودرو در مراسم رونمایی محصول جدید این شرکت گفت: به دنبال گرفتن سهم بازار از H۳۰ cross و L۹۰ هستیم.

تمرکز ما گرفتن سهم بازار از H۳۰ cross و L۹۰ است
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۱:۰۰

  گفت و گو: شهرام فرمانی

  به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو‌»، ظروفیان افزود: جیلی جی سی 6 جدید بر روی پلت فرم نسل قبل این خودرو بنا شده است اما از نظر طراحی خارجی و داخلی دستخوش تغییرات جدی شده است.

  وی ادامه داد: از این خودرو در بازار چین بیش از 60 هزار دستگاه به فروش رسیده است که نشان دهنده محبوبیت این خودرو است.

  مدیر فروش و بازاریابی بم خودرو همچنین با اشاره به اینکه هدف اصلی ما از عرضه این مدل این است که سهم بیشتری از این بازار را به دست بیاوریم، تصریح کرد: طبق آمار بازار سگمنت بی و سی بیشترین میزان فروش را در سال های اخیر داشته است.

  ظروفیان ادامه داد: رقبای اصلی ما با توجه به مساله فنی و ابعادی خودرو ال 90 و اچ سی کراس هستند که انشالله با یک برنامه ریزی دقیق به این هدف خواهیم رسید.

  در ادامه  فلاح رئیس خدمات پس از فروش بم خودرو با ذکر اینکه این خودرو کمترین میزان شکایت را داشته است، افزود: طی این مدت که جیلی GC6 را به بازار عرضه کرده‌ایم تنها 12 مورد شکایت از این خودرو به دستمان رسیده است. این عدد زمانی مشخص می‌شود که بدانید از ابتدا تا اسفند 96، 1000 دستگاه جیلی GC6 فروخته شده است.

  وی در ادامه گفت:5 شهرتهران، تبریز، شیراز، مشهد و گناباد بیشترین میزان فروش را در بین نمایندگی ها  به خود اختصاص داده‌اند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط