رضایی روشنپیت استاپکارمانیاآسان موتور

سناریوهای بازگشایی پیاده‌راه "۱۷شهریور" درنوبت بررسی درشورای ترافیک

عصر خودرو- شهردار منطقه ۱۲ از بررسی سناریوهای بازگشایی پیاده‌راه ۱۷ شهریور در شورای ترافیک پایتخت خبر داد.

سناریوهای بازگشایی پیاده‌راه "۱۷شهریور" درنوبت بررسی درشورای ترافیک
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایسنا ، پیمان محسنی با اشاره به سرانجام طرح بهبود وضعیت پیاده‌راه 17 شهریور گفت: پس از بازدید سه تن از اعضای شورای شهر تهران از وضعیت پیاده‌راه 17 شهریور که در راستای پاسخگویی به شکایات مردمی انجام شد، قرار شد که منطقه 12 طرح عملیاتی را برای بازگشایی این پیاده‌راه ارائه دهد.

  وی با بیان اینکه سه سناریو و طرح برای بازگشایی خیابان صفا به سمت شمال و میدان امام حسین توسط منطقه طراحی شد، گفت: در این طرح‌ها به شاخص‌هایی همچون تردد خودرو، وسائل حمل و نقل عمومی و یا ون توجه شده و نقاط قوت و ضعف هرکدام از این شاخص‌ها بررسی شده‌اند.

  شهردار منطقه 12 با بیان اینکه مطالعات انجام شده پیرامون سناریوهای مختلف بازگشایی پیاده‌راه 17 شهریور توسط منطقه انجام و در اختیار اعضای شورای شهر که نسبت به بازدید اقدام کرده‌ بودند قرار گرفت ادامه داد: طرح‌ها توسط اعضای شورا به شهردار تهران ارائه شد و باخبر هستم که در یک جلسه موضوع پیاده راه 17 شهریور مطرح شده است اما در حال حاضر در نوبت بررسی و انتخاب طرح در شورای ترافیک تهران است.

  وی با بیان اینکه در شورای ترافیک تهران از سازمان‌های مختلف عضو هستند که باید نکته نظرات خود را ارائه دهند اظهار کرد: تلاش خواهیم کرد که طرحی انتخاب شود که به دغدغه‌های مردم پاسخ داده شود و منتظر تصویب یکی از این سه طرح هستیم تا آن را اجرایی کنیم.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط