مدیران خودروکارمانیا

معرفی سریع‌ترین خودروی " مک‌لارن " تا چند ماه آینده

عصر خودرو- مک‌لارن در ارائه اولین تیزر از این خودرو تنها اگزوز سه کاناله خود به نمایش درآورده و هواداران ثروتمندش را در اشتیاق تماشای آن باقی گذاشته است.

معرفی سریع‌ترین خودروی " مک‌لارن " تا چند ماه آینده
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از عصر ایران، این خودروساز بریتانیایی در حال حاضر از لفظ خودروی نهایی جاده‌ای برای این مدل فوق سریع استفاده کرده است. خودرو قابلیت استفاده روزانه را داشته و بسیار راحت طراحی شده است. سرعت زیاد در خودرو می‌تواند توجیحی برای قابلیت‌های عملکردی خیابانی آن باشد.

  ظاهر خودرو از فلسفه طراحی ویژه این خودروسازی بهره می‌برد. به همین دلیل در ظاهر خودرو شاهد باله‌های زیاد و عناصر فعال آیرودینامیکی هستیم که به حرکت بهتر خودرو روی آسفالت کمک کرده و در حرکت‌های پیچشی به تعادل خودرو کمک می‌کند. طراحی ظاهری خودرو که احتمالا P15 نامیده می‌شود،تفاوت چندانی با مدل P1 ندارد و تنها تفاوت آنها را باید استفاده بیشتر از فیبرکربن در بدنه P15 و تغییراتی بسیار جزئی دانست. تغییرات مذکور، آیرودینامیک فعال P15 را بیشتر کرده و اسپویلرهای خودکار و بزرگتری به آن اضافه شده‌اند.

  مک‌لارن اعلام کرده این خودرو پیش از مدل BP23 از راه می‌رسد. بنا بر اعلام مک‌لارنی‌ها،  هر دو نمونه خودرو با موقعیت رانندگی مرکزی و در تعداد محدود ارائه می‌شوند. البته این خودروساز انگلیسی برای ساخت سفارشاتی نیز دریافت کرده است.

   

  مک‌لارن در ارائه اولین تیزر از این خودرو تنها اگزوز سه کاناله خود به نمایش درآورده و هواداران ثروتمندش را در اشتیاق تماشای آن باقی گذاشته است.

  شایعات مطرح شده در حواشی خودروی جدید انگلیسی زیاد است و آن را به یک مدل مرموز تبدیل کرده است. فضای داخلی خودرو نیز ویژه و منحصر به فرد خواهد بود. خودرو احتمالا از یک موتور  4 لیتری توئین توربو V8 که توان تولید 800 اسب‌بخار را دارد بهره می‌برد.

  کابین خودرو به شکلی ویژه شبیه خودروهای مسابقه‌ای طراحی شده و از ساختار آیرودینامیک فعال بهره می‌برد.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط