اوتو ۳۶۰

"دویود ادجای" به عنوان یکی از داوران مسابقه طراحی لکسوس معرفی شد

عصر خودرو- مسابقات طراحی لکسوس که هرساله در حال برگزاری می باشد، امسال نیز با استقبال بسیار بالایی همراه بود. این مسابقات که در زمینه های فشن، تکنولوژی، محصولات تولیدی و محیط پیرامون برگزار شده در چند مرحله انجام می شود که در نهایت ۱۲ شرکت کننده انتخاب می شوند. البته هر کدام از طرح های این شرکت کنندگان باز هم در مرحله نهایی توسط هیأت داوران مورد بررسی قرار می گیرد که در هر زمینه تنها یک نفر انتخاب می شود.

"دویود ادجای" به عنوان یکی از داوران مسابقه طراحی لکسوس معرفی شد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۱:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایرتویا ، " یوشیهیرو ساوا " مدیرعامل لکسوس نیز در تمامی مراحل مسابقات به عنوان داور اصلی حضور دارد. اما یکی از شناخته شده ترین معماران و طراحان دنیا نیز در این مسابقات به عنوان داور حضور دارد که نشان از اهمیت برگزاری Lexus Design Award است. "دیوید ادجای" معمار بزرگ غنایی- انگلیسی که به عنوان تأثیر گذارترین معمار جهان در سال 2017 توسط مجله تایمز انتخاب شده، به عنوان یکی از داوران اصلی این مسابقات معرفی شده است.

    این معمار کارنامه درخشانی در زمینه طراحی ساختمان ها، موزه ها و مراکز اداری و تجاری دارد که از جمله کارهای وی می توان به طراحی موزه بین المللی تاریخ و فرهنگ سیاه پوستان آفریقایی -آمریکایی در واشنگتن ، موزه هنری Latvian نیویورک، گالری Rivington لندن، مدرسه SKOLKOVO مسکو و... اشاره کرد.

    مهلت ارسال آثار تا 8 اکتبر برابر با 16 مهر می باشد و بعد از آن 12 نفر برتر در ژانویه سال 2018 معرفی می شوند. البته بهترین طرح در بین تمامی زمینه ها، که جایزه بزرگ مسابقات شناخته می شود، در هفته مد میلاد در آپریل سال 2018 اعلام خواهد شد.

    برچسب ها
    کرمان موتور