مدیران خودروکارمانیا

توضیح و تکذیب دوباره روابط عمومی وزارت امور خارجه در خصوص خرید خودروهای لوکس قاچاق

عصر خودرو- روابط عمومی وزارت امور خارجه با توجه به تداوم برخی خبرسازی ها، اظهار نظرها و مصاحبه ها در رسانه های خاص مجددا اعلام و تاکید کرد: خبر مربوط به خرید خودروهای لوکس قاچاق شده به ایران توسط این وزارتخانه به هیچ وجه صحت ندارد.

توضیح و تکذیب دوباره روابط عمومی وزارت امور خارجه در خصوص خرید خودروهای لوکس قاچاق
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۲:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از  اداره کل دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه ، روابط عمومی این وزارتخانه روز سه شنبه با اعلام این خبر افزود: وزارت امور خارجه در دولت یازدهم جز 7 پژو پارس برای مصارف خود آنهم از محل درآمد حاصل از فروش خودروهای فرسوده، هیچ خودروی دیگری و تحت هیچ شرایطی خریداری نکرده است.
    اظهارات یکی از نمایندگان محترم مجلس در گفت و گو با یکی از خبرگزاری ها در خصوص پیشنهاد خرید سمند به وزارت امور خارجه نیز مربوط به دولت دهم بوده که آنها برای برگزاری اجلاس سران جنبش عدم تعهد، تعداد زیادی خودرو بنز خریداری کردند و لذا نیازی به خرید یا وارد کردن خودرو تشریفاتی دیگری وجود نداشته است. در صورت لزوم، چنانچه پیشنهاد مشخصی از سوی شرکت های داخلی برای فروش خودروی تشریفاتی ساخت داخل دریافت شود، این وزارتخانه بررسی و پاسخ لازم را اعلام خواهد کرد.

    برچسب ها
    کرمان موتورپورسعید
    مطالب مرتبط