رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

احداث تقاطع‌های غیرهمسطح بلوار ارتش با بزرگراه‌های امام علی(ع) و شهید صیاد شیرازی به مرز ۸۰ درصد رسید

عصر خودرو- تکمیل پل دوربرگردان شرق به شرق بلوار ارتش، پیشرفت پروژه احداث تقاطع‌های غیرهمسطح بلوار ارتش با بزرگراه های امام علی(ع) و شهید صیاد شیرازی به مرز ۸۰ درصد رسید.

احداث تقاطع‌های غیرهمسطح بلوار ارتش با بزرگراه‌های امام علی(ع) و شهید صیاد شیرازی به مرز ۸۰ درصد رسید
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از فارس، محمدحسن وساق مجری طرح های پل و ابنیه سازمان مهندسی و عمران شهر تهران ضمن اعلام خبر فوق افزود: بهره برداری از دوربرگردان 130 متری شرق به شرق بلوار ارتش، امکان حذف دوربرگردان همسطح این بلوار را فراهم کرده و سبب افزایش ایمنی، بهینه سازی گردش‌های ترافیکی در محدوده طرح و در نتیجه روان‌تر شدن جریان عبور و مرور در بلوار ارتش می‌شود.

  وی با بیان آنکه دوربرگردان شرق به شرق بلوار ارتش یک پل دوربرگردان غیرهمسطح با 130 متر طول و 8 متر عرض بوده و برای اجرای آن 17 شمع و 7 ستون احداث شده است، یادآور شد: تسهیل دسترسی به بزرگراه امام علی(ع)، بزرگراه شهید بابایی و همچنین بزرگراه طبقاتی صدر از دیگر نتایج گشایش این پل دوربرگردان خواهد بود.

  گفتنی است پروژه تقاطع‌های غیرهمسطح بلوار ارتش با بزرگراه‌های امام علی(ع) و شهید صیاد شیرازی، شامل 7 دستگاه پل اصلی و رمپ جهتی و 3 دستگاه دوربرگردان غیرهمسطح است که با بهره برداری از آن، مجموعه‌ای از گره‌های ترافیکی شمال شرق پایتخت برطرف خواهد شد. پل شرق به غرب و غرب به شرق تقاطع بلوار ارتش با بزرگراه‌های شهید صیادشیرازی و امام علی(ع) به ترتیب در آبان‌ماه و بهمن‌ماه سال 1394 تحویل شهروندان شد. پل های دوربرگردان غرب به غرب و شرق به شرق بلوار ارتش و همچنین مسیرهای جنوب به شرق و شرق به جنوب تقاطع بزرگراه امام علی(ع) با بلوار ارتش از دیگر بخش های آماده بهره برداری این پروژه عظیم به شمار می آیند که پیش از افتتاح رسمی زیر بار ترافیک قرار گرفته اند.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط